1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Warrior Skiller (Türkçe)

1. Mighty

Mighty Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Seri Katil

Taunting Target Frenzy Buster 1;Yaratığın ilgisini kendi üzerinize çekmenizi sağlar.(One Hand Sword, Two Hand Sword, Axe )
    Vital Increase Frenzy Buster 2;Hp miktarınızı arttırır,başlangıçta 583hp verirken maxlandıkça bu artar ama phy ve mag dmg %35 oranında düşer.(One Hand Sword, Two Hand Sword, Axe )
    DescryFrenzy Buster 3;Belli bir yarıçap içerisinde size doğru gizlice gelen bir düşman varsa onları görmenizi sağlar.Süresi 30sn.(One Hand Sword, Two Hand Sword, Axe )
    Sprint AssaultFrenzy Buster 4;uzaktan düşmana doğru birden fırlayarak vuruş yaparsınız ,stun yapma özelliği ve geri itme (knock-back)özellikleri vardır.(One Hand Sword, Two Hand Sword, Axe )
    Iron SkinFrenzy Buster 5;phy defansınızı 10 sn için 238 arttırır,skili upladıkça bu değerde artıcaktır.(One Hand Sword, Two Hand Sword, Axe )
    Halfing ShoutFrenzy Buster 6;Taunting Target skiline benzer bir skildir,ondan farklı olarak 5 yaratığı birden üzerinize çekebilirsiniz.(One Hand Sword, Two Hand Sword, Axe )
    Mana SkinFrenzy Buster 7;10 sn için magical def. 754 artar.(One Hand Sword, Two Hand Sword, Axe )

Pain QuotaGuard Barrier 1;1800 sn için alınan hasarı 2 kişi arasında paylaştırır,bu kişiler sizde en fazla 100m uzakta olmak zorundadır yoksa skill etkisini kaybeder.Başlangıç olarak %33 absorbe oranı vardır bu oran skill uplandıkça artar.(One Hand Sword, Two Hand Sword, Axe )
    Physical FenceGuard Barrier 2;Bir önceki skilin bir benzeridir,bunuda 2 kişi üzerinde kullanabilirsiniz,alınan hasarın bir kısmını kendi üzerinize yönlendirirsiniz.(One Hand Sword, Two Hand Sword, Axe )
    Magical FenceGuard Barrier 3;2 kişiye verebilirsiniz bu skilin verdiği avantajı,yine bu kişilerin alıcağı mag. hasarın bir kısmını kendi üzerinize çekersiniz.(One Hand Sword, Two Hand Sword, Axe )
    ProtectGuard Barrier 4;Warriorların tanker olacağı düşünülürse yine tam onlara göre bir skill,örneğin partinizde wizarda yüksek lvl bir yaratık dalarsa siz bu skill sayesinde yaratığın ilgisini kendi üzerinize çekiyorsunuz.
    Physical ScreenGuard Barrier 5;Bu skili kendiniz için kullanamazsınız ama korumak istediğiniz bir arkadaşınıza muazzam oranda phy def verebilirsiniz.
    Morale ScreenGuard Barrier;Bu skilide yine kendiniz için kullanamıyorsunuz ama korumak istediğiniz hedefe yüksek oranda mag. def sağlayabilme imkanınız oluyor.

One Hand ArmsOne Handed Lord 1;Phy atck gücünüzü %4 olarak arttırı ve skil uplandıkça bu oran %60lara kadar çıkar,pasiv bir skildir.Bu skil One Hand Sword ile saldırı yaparsanız etkisini gösterir.
    Power ShieldOne Handed Lord 2;Phy defansınızı %3 arttırır skil uplandıkça bu oran %51'e kadar çıkar.Pasiv bir skildir.One Hand Sword ve Kalkan takılıyken skili kullanabilirsiniz.
    BlockadeOne Handed Lord 3;Pasiv bir skildir ve block yapma oranınızı arttırır.One Hand Sword ve Kalkan takılıyken kullanılabilir.
    Critical VoidOne Handed Lord 4;Kritik vuruşlardan kaçma oranınızı arttırır.

SlashOne Handed Sword 1;Yerde yatan düşman üzerinde kullanabileceğiniz yani knock-down durumunda olan birinin üzerinde kullanabileceğiniz bir skil.
    Shield TrashOne Handed Sword 2;Kalkanı kullanarak yapılan bu saldırı düşmanı geriye iter veya yavaşlatır.
    Double StabOne Handed Sword 3;Kısa mesafeli ve yakından etkili olan bir vuruştur.
    BerserkerOne Handed Sword 4;Hp miktarınızı azaltarak phy atck gücünüz arttıran bu skil düşmanda ciddi hasar yaratır,Hp miktarınız %10 un altındaysa skili kullanamazsınız.
    Shield CrushOne Handed Sword 5;Kalkan kullanarak yapılan bu saldırı düşmanı güçsüz bırakır yada yavaşlatır.
    Cunning StabOne Handed Sword 6;4lü bir vuruş yapar,abnormal status altında olan(bind,sleep,stun-dull status) düşmana fazladan dmg verir.
    Daring BerserkerOne Handed Sword 7;Yine kendi Hp miktarınızı düşüren fakat yüksek dmg veren bir skil,düşmana 4 vuruş yapar.Hp miktarınız %10 un altında ise kullanamazsınız.

Two Hand ArmsTwo Handed Lord 1;Phy atck arttıran bir pasiv skildir,başlangıçta %4 olup uplandıkça bu oran %60lara kadar çıkar.
    ConcentrationTwo Handed Lord 2;Kritik vurma şansınız arttıran pasiv bir skildir.
    Damage ReturnTwo Handed Lord 3;Aldığınız hasarın bir kısmını belirli olasılık oranında karşınızda rakibinize dönmesini sağlayan bir skildir.

BashTwo Handed Sword 1;Yerde yatan düşman üzerinde kullanarak onu geri fırlatabilirsiniz.
    Turn RisingTwo Handed Sword 2;%50 kd yapma özelliği olan bir skildir.
    War CryTwo Handed Sword 3;Phy atck gücünüzü başlangıç olarak 6 arttıran bu skil maxlandığı zaman 59a kadar çıkabilir.900 sn süresi vardır.
    Charge SwingTwo Handed Sword 4;Rakibini sersemleten yada yavaşlatmaya yarayan bu skil,kd durumundaki rakib içinde kullanılabilir.
    MaddeningTwo Handed Sword 5;Hp miktarınızın bir kısmını kullanarak rakibi knock-back yapar ve karşı tarafın skilini keser.Hp miktarınız %10 ve altındaysa kullanamazsınız.
    Triple SwingTwo Handed Sword 6;Abnormal status altında olan rakibe karşı çok daha yüksek hasar veren bu skili kd durumundaki rakip içinde kullanabilirsiniz.
    Dare DevilTwo Handed Sword 7;Yine Hp miktarınızın bir kısmını azaltan bu skil rakibe karşı yüksek dmg verir,eğer skili yapmakta başarısız olmazsanız karşınızdakinin skili kesilicektir ve knock-back durumunda kalıcaktır.Hp miktarınız %10 ve altında ise kullanamazsınız.

Dual ArmsDual Lord 1;Phy atck gücünüzü başlangıçta %4 arttıran bu skil maxlandığında %60 gibi bir değere ulaşır.
    Dual DefenseDual Lord 2;Phy def. gücünüzü arttırır.
    AccuracyDual Lord 3;Başlangıçta Hit Rate miktarını 13 arttıran bu skil maxlandığı zaman 27 ye kadar çıkar.
    ProtectionDual Lord 4;Abnormal statuslere karşı direnç kazanmanızı sağlayan bu skil bana göre diğer warrior buildleri arasında dual axe kullananlara ayrı bir avantaj katıyor.

Down CrossDual Axe 1;Temel skillerinizden biri olan bu skil kd durumundaki düşmana karşı da kullanılabilir.
    Double TwistDual Axe 2;Rakipte ciddi hasar oluşturan bu skil ayrıca stun yapma özelliğine de sahiptir.
    Axis QuiverDual Axe 3;Belirli alandaki düşmanı yere vurarak stun yapan bir skildir.
    Dual CounterDual Axe 4;Bir çeşit kombo olarak düşünebileceğiniz bu skil gayet kullanışlıdır=)
    Crisis RushDual Axe 5;Kendi etrafında dönerek rakibe 4 vuruş yapan bu skil aynı zamanda Hp miktarınızı azaltır.Hp Miktarınız %10 ve altındaysa kullanamazsınız.
    Sudden TwistDual Axe 6;Rakipte ağır hasar oluşturan seri bir skildir.
    Deadly counterDual Axe 7;Rakibe kritik dmg veren bu skil düşman abnormal status altındaysa çok daha ölümcül hasarlar verir.3lü bir kombinasyondan oluşur.
    Crucial RushDual Axe 8;5li kombo yapar ve yüksek dmg verir toplamda,Hp miktarınızı azaltan bu skili kullanabilmeniz için Hp miktarınızın %10 ve altında olmaması gerekiyor.

2. Downfall

Downfall Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    guzel çalışma ellerine saglık extraokk

3. _BordoBereli_

_BordoBereli_ Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eline kılavyene sağlık :lol:

4. DarKK

DarKK Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HunteR
    elle yazdığını sanmıorum :mrgreen:

5. ay_kut_41

ay_kut_41 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    headbang2ft9 rock forewer guzel olmus guzel hmm

6. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    sen ayaklarını mı kullanıyorsun yazı yazmak için? Rolling Eyes

7. welcmaan

welcmaan Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenciyim!
    saoll!

8. dragon_heart

dragon_heart Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    oğrenci
    ELİNE SAĞLIK GUZEL OLMUŞ :roll:

9. _titan_

_titan_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    1h ve 2h wariorun yanına ne açarsam daha iyi performans alırım skiller max şuan ama yanına ne açacağıma hala karar veremedim

10. Mighty

Mighty Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Seri Katil
    Warlock ya da cleric

11. Wax Whine

Wax Whine   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Ya nedense bana da artık Warrior daha çekici gelmeye başladı. 48 lvl glavier charım var( 49 %50 idi isro bot lanet olsun verdiğim paraya gitmiş Hotanda pvp yapan bir adamı yatırmış 2 lvl. pk olmuş 48 % 89 oldu şimdi :P) sanırım onu 48 lvl. warrior charla takas edeceğim.

12. cyber_chaos

cyber_chaos Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar valla isterseniz inanmayın ama 2h yi yatırabilecek tek karakter crosbow OLABİLİR.Yan mastery cleric açın recovery i basın bi kaç buffını daha basın.Mana skini falan açın girin bakalım pvp ye.Potsuz savaşarak 50+ bi nukerı yatırdım 35 te.(Nuke attıramadım o ayrı bişey tabi :D)

13. Anonymous

Anonymous Guest

ellerin dert gormesin!!!

14. Quincey

Quincey Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lise öğrencisi
    Yıllardır Pc başındayım.Silkroadda yeni haritlar y
    2h çok sağlam yatırabilecek adam sınırlı.
    ama çok yavaş vuruyos skilleri fln sıkıcı geliyor bana :roll:

15. Conseited

Conseited Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel ellerine sağık=)

16. cyber_chaos

cyber_chaos Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sıkıcı olduğu yanı doğru.Çabuk sıkılcak(benim gibi tiplere ^^) önermem.Biraz da ağır ama damageler ii.Hızlı gitmek için sağdaki soldaki moblara sprint assault atıyodum.

17. HellBoys

HellBoys Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci valla
    Iron SkinFrenzy Buster 5;phy defansınızı 10 sn için 238 arttırır,skili upladıkça bu değerde artıcaktır.(One Hand Sword, Two Hand Sword, Axe )
    Halfing ShoutFrenzy Buster 6;Taunting Target skiline benzer bir skildir,ondan farklı olarak 5 yaratığı birden üzerinize çekebilirsiniz.(One Hand Sword, Two Hand Sword, Axe )
    Mana SkinFrenzy Buster 7;10 sn için magical def. 754 artar.(One Hand Sword, Two Hand Sword, Axe )

fake bunlar 45 saniye olcak :D

18. I3LooDy_NuKe

I3LooDy_NuKe Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten çok ama çok gusel bir paylaşım çok teşekkür ederim saol kardeşim bide bunun warlockunu yaparmısınız eğer yaparsanız çok memnun olurum ellerinize sağlık ^^ :beer:

19. FreeDom

FreeDom Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Şuan Farm Yapıyorum ve Farm Bittiğinde 2H ve 1H Skilleri Açılıp Maxlanmış Olucak
    Fakat Yan Skil Olarak Ne Açiyim Die Hala Karar Vermiş Değilim..Clericmi Warlockmu Olsun Sizinde Fikirlerinizi Bekliyorum :roll:

20. I3LooDy_NuKe

I3LooDy_NuKe Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Warlock 4ever :headbang: