Full eğlence amaçlı bir char açtım warrior +rogue

Sp kasmaya başladık 400 K sp ye geldım nerdeyse

5 silah skılınıde açarsam 1.2 M sp lazım çok düşündürüyor beni

Bende warriorun 2H ve 1H swordunu açmayayım dıyorum

Axe çok seri ve oynaması zevkli zaten daggerdaki prick 2H dakı maddeningi aratmıyor :)

Ama 1H sword de kalkan kullanıyor Axe ile 1H arasında gidip geliyorum

Oynaması zevkli kasması dertli bir char olacak siz olsanız hangısınden vazgecerdınız warriorda ?

:arrow: sen bilirsn pvp de sağlamlık diosan 1handed çok çakıyım diosan 2 handed kasarken xbow kullan bence seri olur

bence bu kdr sp kasmısken charı berbat etme standart heal+atack ıkılısınde bır char yapılandır :muck: rogue +bard ya da warrior+cleric :muck:

Başta bende öyle düşünmüştüm ama 5 silah skili açmak istememin ardında ;

8 yaşında bir oğlum var ve bilgisayarım 50 level rogue wizard warrior nuker charla doldu oturdum oynayışına baktım okçu kullanmayıda seviyor kalabalıgın arasına dalmayıda birde yaşı itibari ile çabuk sıkılıyor. Şimdi ona 5 silah skili açınca nasıl mutlu oldu anlatamam :)
Oynamaya başladıkça gordumkı gercekten zevkli bir char oldu zaten benım 81 bir clerıcım ve 85 bır bowum vardı Standart yapılandırma dısına çıktık buffları clerıcten alıyoruz zaten :D

İkinci olarak herkes zaten aynı yapılandırmalarla gıdıyor insanları şaşırtmak güzel axe ile ısınlanıp stun atıp ardından dagger desperate + prick ile vuruş yapmak yada 1H sword ıle rakıbı yorup 2H ıle maddenınge geçmek hıc bırı olmadıysa crosbowu takıp yanına yanastırmadan saglam atıslar yapmak gibi sayısız ve sınırsız kombınasyonlar oluştu ve ınanılmaz eglencelı oldu pvp de :)

ama baştada dedıgım gıbı 1.2 M sp lazım bakalım magaradan 400 K daha sp alıcam çıkana kadar

2 3 level daha dusup 90 100 daha alırsam 70 ıla 90 arasında 200 300 K sp toplayabılırım belkı

O hayalını kurduğun hikayeyi yapmak için FF olman şart :P
Ama çok zor değil 1.2m sp kasmak.Yapanlar var.

Europa char hızlı değişim kombinasyon charıdır.Adama 2hyle yatır çekip daggerın 60 skiliyle dalarsın,yere düştün mü warrior bufflarının silinmemsi için 1h+kalkan alabilirsin.Kalkanla iktirip hemen heal cycle+bless .... Europe oynamak yetenek ister.

Evet gerçekten çok zevkli bi char olur.Cleric bufferim var diyorsan oynaması kasması zevkli olan bi chardır.sana tavsiyem 1h fazla takılma,sadece shield trash vs aç.Roguede ise Xbow açarım diyosan ayrı mesele ama gördüğüm pvpler genelde şöyle:
Adam axe ile stun koyuyor,ardıdan hemen 2hand ve DD vuruyor.KD vuruyo ardından dagger+extreme+scud+yerdeyken comboyu çekiyor ardından prick.Bu hepsine dayanmak br 24 bir sun shield ister heralde :)

kendı levellerımle zevklı oluyor pvp her ne kadar 9 level gerıden gelsekte oldukça farklı ataklar yapabiliyorum zaten kendı levelımde 5 degısık tepe vuruş şeki gorunce şaşırıyor rakipler :D
One hand açmamın tek sebebı kalkanı

600 K sp yı devırdım level hala 54
90 a kadar çeksem rogue full farm oluyor ( hem xbow hem dagger) sıra warrıorda
Hedefi yukarı çektim Bu kadar sp gelırken 3 4 ay fazla takılıp 100 level ıcınde sp bırıktıreyım dıyorum :) Yenı hedef 2 M sp ıle magaradan ayrılmak

eğlenceli char istiyorsan 1h+2h+warlock aç çok koşuşturursun eğlenceli bi char olur ama çocuğun oynayabilirmi bilemiyorum :)

ben senin yerinde olsam arkadaşların yazdıgı gibi 1h den feragat ederdim.
ben gaia da 73 lvl warrior-cleric sahibiyim ve axe nin degerini yeni anlıyorum.
Dual axe ' de bi kaç skill i maxladım şuan ve farma girdim ucundan.
internette 1-2 video izledikten sonra verdim bu kararı..çünkü dedigin gibi eu'ya hızlı ve hasarlı kombinasyonlar şart.axe+2h ölümcül geldi bana da..şuan skillerim hala çok iyi değil axe de fakat şekli şemali bile insanı oyun oynamaya teşvik ediyor..yerinde olsam 1h gibi gereksiz yapılandırmayı charıma uygulamam.shield iyle ugraşacaksın tak çıkar zor olacak.zaten ittirme dışında adam gibi skill'i de yok bana göre..ama çok shield taşımak istiyorsan ittirme skill ini açabilirsin 1h de benim gibi..:) neyse inş o sp ye deger yaptıgın char :wink1:

bende warrior+rogue çar açmayı düşrum işallah güzel bi yapılandırma olur

Bence 2h ver 2h'la yere düşürürsün hemen dagger ile'de vuruşunu yaptınmı iş bitmiştir videoları izlemen yeterli ...

Yukarı Alt