ben 41 lwl warrior um.Warrior mastery ve cleric mastery 40 da ama bütün skiller max değil.40 lwl da gapa başlayacağım. Elle kastığım için biraz yavaş oluyor.Bard daki koşmadan da yararlanamıyorum. Size 2 sorum var
1-Kıyafet olarak light armor giyersem pvp de intcilere karşı daha avantajlı olurum.Sizce ne giymeliyim kasılırken?
2- Holy word skilini açmadım. Sp gelirse Division u açacağım .Holy word skili olmaz sa olmaz bir skil mi açmasam da olur mu?
Şimdiden teşekkürler :D :D

bak arkadaşım bendede 68 warrior var sen sen ol kasarkan bard şard yoksa çooook uğraşırsın warrior kasmak için bi mob dan diğerine gidene kadar sna bırakmıyorlar en azından hızlı olursun ben clerictim sonradan bard yaptım tabi 90 dan sonra gene cleriz set te harvy armor giyeceksin hem party de kasarken hemde tek kasarken işe yarıyor zaten magic vuran mob nadir onları da 4 5 lvl sonra kes bu benden tavsiye

Kıyafet konunda Heavy armor derim çünkü oyundaki mobların çoğu phy vuruyor sende armor giyersen phy defansın muazzam olucak bide clericksin tadından yenmez lwlindeki phy vuran moblarda bile kasılabilrisin yatma korkusu olmadan.
Ayrıca holy word sadece kasıyosan şu an için şart değil bence spni boşa harcama ama ben pwp siz duramam diyosan açmanda yarar var :beer:

Light Armor giyersen INT karakterlerle daha rahat başa çıkarsın. Light Armor öneririm. Hold Word skilli çok önemlidir. Pill'e hiç güvenme sonra çünkü status tuttuktan geçirir pill onu. Eğer bi adam seni dondurursa vurduğun skilli kesmiş olur. Holy Word'ü bastığında donman engelleniyor. Yani adam senin skillini kesemiyor. Adam sana ne yaparsa yapsın seni donduramaz holy word basılı iken. (Tabi ki Holy Word lvlinde max ise) Holy Word aç pill'e para harcama. :mrgreen:

Warrior char...
Cleric dısında bi build secmis olsan sana direk olarak Heawy armor kullan derdim...
Cleric oldugun için Cleric item setinin bu tür acıklarını büyük ölçüde kapatıcaktır...
Ayrıca charı pt usulü kasıyorsan eer direk light armora gec...Kasılma dısında pvplerdede cok isine yarıcagını görüceksin...

Diger yönden ;
Bottersan eer Heawy armora dewam yavas olcaktır haliyle ama char yattımı ne oldu ne bitti die gözün arkada kalmıcaktır :)
Light armor itemi bulmakta zordur :)
...

ya böyle bi konu için topic açmak çok yanlış bence zaten böyle bi soruyu daha önceden belki 100 kere sordular forumu kirletmeyelim :oldie: :oldie: :!: :!:

Yukarı Alt