Beyler şu anda ong farmdayım.
Karakterim Warlock&Warrior ve Mastery 10'da.
Warlock&Warrior karakterler pvp'de iyimidir?
Ne giyinmek gerekir?
Warrior&Cleric'mi?
Warrior&Warlock mu?
Lütfen cevap yazarken açıklayarak yazın ki,tatmin olayım.
Şimdiden teşekkürler...

Ong farm yapacaksan FF Warrior/Clerik yapmaya çalış,HeavyArmor giyin...
Ayrıca masteryleri sıfırlarım diyorsan Rogue/Clerik devam derim...:muck:

Kullanmayı bilirsen süper char warrior warloc. Kesemeyeceğin build yok teke tekte. Snowmuş iron mış falan dinlemezsin yani. L.a giy takıl kafana göre. Nukerin snowu clericin bless i demeden giriş :D

1-)Muhteşem pvp yapar.
2-)Robe tavsiye ederim.
3/4-)Warrior-Warlock

1-)Warlock zehirleriyle defans ve atack özelliklerini kırıp warriorla işi bitirebilirsin. :beer:
2-)Robe benim tavsiyem robe istemiyorum dersen light armor;charın hızlı kasılması için.
3/4-)Cleric pvpde str char için pek ideal değil diyorum,en azından benim için öyle.
Warrior/Warlock:Ver zehirleri pat pat pat bitti. :headbang:

Ps:
Majestic demiş ki:
Bu devirde sıfırdan char kasacaksan hiç kasma ver 150 lira 90 lvl char al >.<
:beer:

eskiden 77 lvl warrior/cleric charım vardı ve inanılmaz derecede sıkıcıydı benim için... Sonradan warrior/warlock yaptım ve şöyle deneyimlerim var..

Pvpde eski buildimle yenemedigim adamları warlock ile ( warlock skilleri lvlimde bile degildi ) çok rahat yendim acayip zevkli bi char oldu... Lvl kasarken biraz sıkıntılı oluyor 2h warrior ile onun için dual axe veya 1h warrior olarak gidersen rahat edersin... Dual axe zaten dagger gibidir 1h yide örneklemem gerekmeez sanırım biliyorsundur... Warrior/warlock da ben heavy armor giyerdim magical atacklarda ve manada biraz sorun yaşardım onun için robe öneririm yanlış bilmiyorsam hız haricinde %20 mana tasarrufu saglıyor... Charım hacklendi 1 sene aradan sorna tekrar char kasıyorum... Charın buildi 1h/2h/dual axe/warlock tadını almak istiyorum artık oyunun :)

Kısaca özetlemek gerekirse kendi kişisel görüşlerime göre..
1-) Belli bi zaman sonra cleric sıkmaya başlıyor...
2-) Cleric pvpde kral degil sadece güçlüdür.
3-) Warlock ile kendinden 10 lvl yüksek bi charı bile kesebilirsin.. ( itemlerinde güzel olmalı :))

4-) Cleric ile lvl kasmak kolayken warlock ile biraz daha zordur fakat warrior zaten yeteri kadar dayanıklıdır...
5-) Karşında ch charlardan biri snow shield çekerse clericle anca bakarsın fakat warlock ile hiç zorlanmadan yenebilirsin adamı...
5-) Eger çok güçlü olacam 10 kişiyi aynıanda kesecem kale savaşında kimse karşıma çıkamayacak diye hayallerin varsa onları unut warlock ile aynı anda max 2 kişi kerebilirsin:)
6-) Bu sonuncusu ve en önemlisi warlock kullanmak cleric kadar kolay degildir skill barındaki skillerin dizilimi bile çok öneml. Ayrıca her skillin efektlerini iyi bilmen ve elininde hızlı olması gerekir :)

Bence otur buradaki yazıları düşün ona göre kas splere yazık etme:)

Gerçekten şu yazdıkların beni o kadar tatmin ettiki. :))
Bu yazın üzerine gerçekten çok teşekkür ediyorum.
Sp kasıyorum 1.000.000 küsür kasacağım.
Tekrar teşekkürler. :)

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana kardeşim... Şimdiden karakterin hayırlı olsun...

MARKSMAN demiş ki:
eskiden 77 lvl warrior/cleric charım vardı ve inanılmaz derecede sıkıcıydı benim için... Sonradan warrior/warlock yaptım ve şöyle deneyimlerim var..

Pvpde eski buildimle yenemedigim adamları warlock ile ( warlock skilleri lvlimde bile degildi ) çok rahat yendim acayip zevkli bi char oldu... Lvl kasarken biraz sıkıntılı oluyor 2h warrior ile onun için dual axe veya 1h warrior olarak gidersen rahat edersin... Dual axe zaten dagger gibidir 1h yide örneklemem gerekmeez sanırım biliyorsundur... Warrior/warlock da ben heavy armor giyerdim magical atacklarda ve manada biraz sorun yaşardım onun için robe öneririm yanlış bilmiyorsam hız haricinde %20 mana tasarrufu saglıyor... Charım hacklendi 1 sene aradan sorna tekrar char kasıyorum... Charın buildi 1h/2h/dual axe/warlock tadını almak istiyorum artık oyunun :)

Kısaca özetlemek gerekirse kendi kişisel görüşlerime göre..
1-) Belli bi zaman sonra cleric sıkmaya başlıyor...
2-) Cleric pvpde kral degil sadece güçlüdür.
3-) Warlock ile kendinden 10 lvl yüksek bi charı bile kesebilirsin.. ( itemlerinde güzel olmalı :))

4-) Cleric ile lvl kasmak kolayken warlock ile biraz daha zordur fakat warrior zaten yeteri kadar dayanıklıdır...
5-) Karşında ch charlardan biri snow shield çekerse clericle anca bakarsın fakat warlock ile hiç zorlanmadan yenebilirsin adamı...
5-) Eger çok güçlü olacam 10 kişiyi aynıanda kesecem kale savaşında kimse karşıma çıkamayacak diye hayallerin varsa onları unut warlock ile aynı anda max 2 kişi kerebilirsin:)
6-) Bu sonuncusu ve en önemlisi warlock kullanmak cleric kadar kolay degildir skill barındaki skillerin dizilimi bile çok öneml. Ayrıca her skillin efektlerini iyi bilmen ve elininde hızlı olması gerekir :)

Bence otur buradaki yazıları düşün ona göre kas splere yazık etme:)
clericte snow açan chinese lere bakakalmazsın iki tane absoluteness çakarsın yere serilir
ayrıca clericlere karşı warlock debufflarının hiçbirini kullanamazsın holy spellden dolayı
ama zevkli chardır holy spellden başka seni durduracak bi şe yoktur diyebilirim

ouz33 demiş ki:
clericte snow açan chinese lere bakakalmazsın iki tane absoluteness çakarsın yere serilir
ayrıca clericlere karşı warlock debufflarının hiçbirini kullanamazsın holy spellden dolayı

arkadaşım git biraz warrior warlock kas skiller ne işe yarar öğren sonra gel holly spellden dolayı debufflar kullanılmaz de... Holly spell hiç bi zaman warlock'u durduramadı ve durduramaz :wink1:

absoluteness olayı nedir onu çözemedim...

boo

rank8
eger karsinda bi int chinese varsa snow actiysa 2 tane absolutenessdamage skilini yaparsin olur diyo.

ben war adami oldugum icin cleric acardim warlock yan mastery olarak mukemmeldir , pvp icin de oyle ama ben oyunda pvpyi hep bi arac veya bos kaldiginda yaptigin sey olarak goruyorum amac olarak warlari goruyorum o yuzden clerici tavsiye ediyorum. soyledigi gibi 10 kisinin arasina girmek istiyosan acarsin blessini dalarsin zaten recovery divison la pot sorununu da baya halletmis oluyosun bi avrupali olarak.

kisacasi pvp tabanli dusunuyosan warlock toplu savassa cleric (clericin daha sikici oldugu bi gercek o ayri)

MARKSMAN demiş ki:
ouz33 demiş ki:

arkadaşım git biraz warrior warlock kas skiller ne işe yarar öğren sonra gel holly spellden dolayı debufflar kullanılmaz de... Holly spell hiç bi zaman warlock'u durduramadı ve durduramaz :wink1:

galiba sen şimdiye kadar hep noob cleric görmüşsün ondan holy spell debuffları durduramaz diyorsun holy spelli maxladın mı warlocklar bleedle stundan başka bi şe tutturamaz ha şu da var clericlerin çoğu holy spelli açar level 1 de bırakır

ouz33 demiş ki:
MARKSMAN demiş ki:
ouz33 demiş ki:

galiba sen şimdiye kadar hep noob cleric görmüşsün ondan holy spell debuffları durduramaz diyorsun holy spelli maxladın mı warlocklar bleedle stundan başka bi şe tutturamaz ha şu da var clericlerin çoğu holy spelli açar level 1 de bırakır

Bleed Stun ve dull :) bu 3 ü işler bunların arkasından division statüsünede sokabilirsin rakibini...

warrior - warlock açmayı istiyorsan kesinlikle axe skillerini maxlaman gerekli bence ^^ çünkü komboları mükemmlel , ben şu anda 90lv warrior -cleric charımı uzun bi aradan sonra kasmaya başladım ve 5vs1 de dayanabiliyorum cleric sayesinde , warlock 1v1 içindir günümüz koşullarında 1v1 yapan insanda çok azdır:)

Warrior Warlock asla fena bir char olmaz!! Benim de Warriorum vardi ( _CrazyBLue_ ) Oda ilk basda Warrior Warlock du...
Yikamiyacak bir char yokdu serverde!
Ama Sonradan bende Cleric e döndüm , neden?
Warrior Cleric Bless ve Skinleri basarak 2-3 vs 1 Yapabilir! JobWarlar da Bless basip skinleri basarak 2-3 CH char birden yikabilirsin... Setin saglamsa , Ilk Bless .. Bless bittikden sonra Iron skin basip ortaligi Yakabilirsin.
En cok sevdigim char Warrior / Cleric dir... en cok zevk ve en iyi Oynuyabildigim chardir.

Benim Tavsiyem:
Warrior / Cleric char yap Axe skillerin hepsini Max le ( zehir vereni )
100 lvl de PvP de rakibine ilk Axe le dalip Bleed zehiri verirsin.. Ardindan 2 hand alip dare devil le batirirsin :)

1 vs 1 de gerçekten eylenceli bir karakter kesemiyeceği karakter yok ama warrior cleric i kesmekte profesyonellik ister silah değiştirip stun daredevil stun daredevil yapman gerek

Yukarı Alt