Arkadaşlar warlock açtım şuan 20 lvl fakat sp yetiştiremiyorum. hangi skilleri maxlamam gerek onu da bilmiyorum. Bir sürü skill var hepsi işe yarıyor fakat hepsi için F1 de zaten yer yok :) yardımcı olursanız sevinirim ^^

Bi kere 90 lwl olanan kadar zehirlerini uplamana gerek yok 90da yaparsın.2 tane zehir skillin olmalı.Vampire Touch galiba adı o can emen o max olmalı.Defans ve attack azaltıcılardan bazıları hiç işine yaramıyor mesela ilk gelen gereksiz biraz onu açmana gerek yok.O nuke skillin var bi tane o up olmalı.Warlocka çok sp gerek.

Torquel demiş ki:
Bi kere 90 lwl olanan kadar zehirlerini uplamana gerek yok 90da yaparsın.2 tane zehir skillin olmalı.Vampire Touch galiba adı o can emen o max olmalı.Defans ve attack azaltıcılardan bazıları hiç işine yaramıyor mesela ilk gelen gereksiz biraz onu açmana gerek yok.O nuke skillin var bi tane o up olmalı.Warlocka çok sp gerek.
aynen katılıyorum+ warlock kasmak ıstıyorsan bır de yanında clerıc falan hemen hemen cok gecmeden alıyorsun 20-30m gold ong taxi+sp farming

nasıl sp yetiştiremiyosun yaa benim 30 lwl warşocum 0 gapla gitti şimdi başladım farma

nasıl sp yetiştiremiyosun yaa benim 30 lwl warşocum 0 gapla gitti şimdi başladım farma

alixali 96 demiş ki:
Vay warşoc diye clas çıktıda bizmi duymadık :P
Ha eğer warlock diyorsan,emin ol ilerde bol bol farm gerekecek.

Yukarı Alt