Selam :D Hemen konuya gireyim Warlock açmak istiyorum fakat Holy Spell ve Special Universal Pill kafamı çok kurcalıyor :S Napsam bilemiyorum Warlock charı olanlar bu konuda herhangi bi yorumda bulunabilirler mi ?? :(

Arcadia demiş ki:
BestGirlEver demiş ki:
Arcadia demiş ki:
bence kırosbov açmanı öneririm
İlk önce CROSSBOW yazmayı öğren sonra gel bana nasihat ver >.>
kırosbovun yazılışının CrossBow olduğunu bilmeyecek kadar gerizekalı değilim :wink1:
Belli olmuyor ama her neyse polemiğe girecek değilim ayrıca "Hangi buildi bana önerirsiniz?" diye bi soru da sormadım ama nedense ona bağlı bir cevap gelmiş demem o ki "Gereksiz cevaplar da istemiyorum". Btw CrossBow değil Crossbow.

Kup

olduser
Holy Spell ve Special Universall Pill senin verdiğin debuffları geçirmiyor fakat npcde satılan pahalı bir pill var adını hatırlamıyorum o geçiriyor debuffları kimsede onu para veripte almaz ^^

BestGirlEver demiş ki:
Arcadia demiş ki:
arkadaş şaka yapmaya çalışmış uzun süre warlock warrior oynadım tek zayıf kaldığı rakibi warrior cleric eğer oynamayı bilirsen birazda şansın yaver giderse (stun daredevil stun) ama kesinlikle harika bi yapılandırma piller için endişelenme 20 sn de bir basabiliyorlar senin debuffların 3 sn de bir atılıyor hiç problem değil. Eğer adama stun atıp hidden(trap tuzak) atıp uyutursan uzun süre saldıramıyor. panic atarsan pot içemiyor daha ne istiyosun :D dare devil ile tek atamayacağın rakibim cok az ...

Code demiş ki:
Holy Spell ve Special Universall Pill senin verdiğin debuffları geçirmiyor fakat npcde satılan pahalı bir pill var adını hatırlamıyorum o geçiriyor debuffları kimsede onu para veripte almaz ^^
Stun hariç bütün debuffları RESISTliyor -.-" + Bilirkişiler cevaplarsa daha da memnun olurum LÜTFEN

Celandia demiş ki:
BestGirlEver demiş ki:
Arcadia demiş ki:
arkadaş şaka yapmaya çalışmış uzun süre warlock warrior oynadım tek zayıf kaldığı rakibi warrior cleric eğer oynamayı bilirsen birazda şansın yaver giderse (stun daredevil stun) ama kesinlikle harika bi yapılandırma piller için endişelenme 20 sn de bir basabiliyorlar senin debuffların 3 sn de bir atılıyor hiç problem değil. Eğer adama stun atıp hidden(trap tuzak) atıp uyutursan uzun süre saldıramıyor. panic atarsan pot içemiyor daha ne istiyosun :D dare devil ile tek atamayacağın rakibim cok az ...
sonunda yazdığımı anlayacak bir adam çıktı :kalp:

Celandia demiş ki:
BestGirlEver demiş ki:
Arcadia demiş ki:
Biliyorum biliyorum biliyorum da Holyspell sadece Stunı resistlemiyor napıcam Holyspelli bitene kadar oyalayacak mıyım :S
AYRICA rev6da da görüldüğü gibi Special Universal Pilleri cooldownsız kullanma hacki var(en azından ben öyle biliyorum).

Code demiş ki:
holy spell geçirmez çünki holy spell açmış birisine de buff tutmaz anca dull tutturabilirsin :)

+ olarak aklıma gelmişken axe karakterler karşışındada zorlanırsın hiç bir de buff işlemez 8)

Celandia demiş ki:
Code demiş ki:
holy spell geçirmez çünki holy spell açmış birisine de buff tutmaz anca dull tutturabilirsin :)

+ olarak aklıma gelmişken axe karakterler karşışındada zorlanırsın hiç bir de buff işlemez 8)
Sonuç? :S
EDIT:Aslında düşününce Holy Spelli olan Europeanların tümünü Wizardlar ve Warriorlar oluşturmakta.Wizardlar zaten nub Warriorlar da zorlanacağım tek class olsun ama ne -.-

Biliyorum biliyorum biliyorum da Holyspell sadece Stunı resistlemiyor napıcam Holyspelli bitene kadar oyalayacak mıyım :S
AYRICA rev6da da görüldüğü gibi Special Universal Pilleri cooldownsız kullanma hacki var(en azından ben öyle biliyorum).[/quote]

holy spell dull u da engelliyemiyor mağlesef warrior lar karşısında zayıfsın dull atıp (skillerinde var warlockun) stun atıp daredevil vurmaya çalışacaksın spiring assoult ve stun skillerini seri olarak kullanırsan warrior clericide 2 critte yatırabilirsin. holly spell başka hiç bir karakterde seni zorlamaz:) bi xbowmu hiç dert değil wizard tırt ch karakterler senin rakibin bile değil :)

Celandia demiş ki:
AYRICA rev6da da görüldüğü gibi Special Universal Pilleri cooldownsız kullanma hacki var(en azından ben öyle biliyorum).
[/quote]holy spell dull u da engelliyemiyor mağlesef warrior lar karşısında zayıfsın dull atıp (skillerinde var warlockun) stun atıp daredevil vurmaya çalışacaksın spiring assoult ve stun skillerini seri olarak kullanırsan warrior clericide 2 critte yatırabilirsin. holly spell başka hiç bir karakterde seni zorlamaz:) bi xbowmu hiç dert değil wizard tırt ch karakterler senin rakibin bile değil :)[/quote]

Bi dakika ben yanlış anlaşıldım ortaya Warrior/Warlock olacağım diye bir iddia atmadım?Nereden çıkarıyorsunuz :S Bardlock olacağım ben o_o

BestGirlEver demiş ki:
Celandia demiş ki:
Code demiş ki:

Sonuç? :S
EDIT:Aslında düşününce Holy Spelli olan Europeanların tümünü Wizardlar ve Warriorlar oluşturmakta.Wizardlar zaten nub Warriorlar da zorlanacağım tek class olsun ama ne -.-
biraz geç oldu ama aklıma takıldı senin char warlock cleric mi olucak yada oldumu :D

EliteTurk

Aileden
Bende zamanında bir Warlock-Cleric char oynamış olarak konuya gireyim dedim..

1- Pvpde karşındaki adamda Holy Spell olması o kadarda önemli deyil neden dersen Warlock Skillerinde her zaman statüsler 1 Lvl üstten gelir tabiki her statüsde ve attack da bu aynı deyildir fakat mesela adamda 10 Lvl Holy Spell var senin Warlock attacklarında + Statüslerinde bulunmakda ve bu attack skilleri her zaman 1 lvl yüksek olur ve Statüsün karşıya öyle yada böyle geçmesini sağlar senin işini kolaylaştırır..

2- Universall Pill e gelelim bilindiği üzere NPC den alınan universal 9 Lvl Statüsleri geçirebiliyor şuan fakat şans belli olmuyor %80 10Lvl Statüsleride geçirebiliyor.. + birde şu var 1 kere universall pill i içtiğinde 16 saniye geçmesi bekleniyor ardından yeniden içmek için ve şunuda unutmamak lazım %80 ihtimalle 1 kere içildiğinde 2 statüs silebiliyor maximum..

Sonuç olarak pvpde karşındaki adamla dalga geçmek sinir etmek ve karşındaki adamı evirip çevirip üstüne bide 20 Saniye Sleep atarak karşısında çayını yudumlamak istersen Warlock tercihimdir..

Eyer senin Warlock un yanına hangi Skill bar düşürsün dersen 3 int 1 Str Warlock-Cleric den şaşma derim.. Hele bide o kadar statüsü adama yedirmişken Clericdeki Offerring inde tadına bi bak derim.. :coffee:

güzel paylaşımlar 100 lvl wariorum var yanına birde xbow warlock açtım 200k spde 4 gunluk 1m da bitireceğim güzel olacak inş.

Yukarı Alt