1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

warlock - cleric

1. husam1992

husam1992 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merabalar . arkadaşlar kafamda full int warlock cleric yapmak vardı ama bi kaç başlıkta baktımki full int değilde 8/1 hybird yap diyenler daha fazla ben şuan 19 levelim sizce full inte devammı edeyim yoksa hybirdemi geçeyim . hybirdde geçmemi tavsiye ediyorsanız 8/1 hybird olması için kaç levele kadar str vermeliyim (warlock cleric kasmış bu konuda bilgisi olanlar yazarsa sevinirim ama yinede her görüşe açığım )

2. Quattro

Quattro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Şimdilik yolun başındasın daha önünde atlıcağın çok level var şimdilik kesinlikle full int git pvplerde başarına göre biraz str verebilirsin 1/8 demek 1 str 8 int ver demek max lvl 110 olduğu için 14 lvl hep str vereceksin 96 lvl int

3. husam1992

husam1992 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımın için teşşekkür ederim

4. IorıYAGAMI

IorıYAGAMI Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    109 lvl (exp %32 :)) full int warlock cleric kasmış biri olarak sana tavsiyem hybrid yapmaman. Pvp de alamyacağın çarları söyliyim hemen (silah ve kıyafetlerin eşit fb olduğunu varsayarak). wariror-cleric, extrem açmış xbow, cold wall açmış bow. Bu çarları kolay kolay joymax debuff işine bir adalet getirene kadar yenemezsin. xbow 30 40k crt koyuyor istedigin kadar str ver fayda etmez. bow cold wall actiysa aksama kadar kb yapıyor yine bise yapamiyorsun :) warior cleric charla pvp yaparken yere dustuysen al eline cleric rod u dua etmeye başla block gelsin diye :) Kolay gelsin 3m sp yi de görmeden farmdan çıkma...