+Dejavu+

Bilgiliyim
Arkadaşlar ben Wiz/Bard Kasıyordum sıkıldım çünkü daha öncede wiz char kasmıştım 110 lvl heves edip şimdi Aztecadada açtım kasıyorum ve sıkıldım düşünüyorum warlock/cleric kasmayı onuda 110 edecek kadar pre basabilirim sıkıntı yok o konuda + ong farmla falan uğraşmayacam bana ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim :thumbsup: çünkü bilmiyorum warlock :rolleyes1: neredeyse bütün buildleri biliyorum diyebilirim size bi tek warlockta acemiyim summer3:

Kitty

Bilgi verin demiş,yorum yapın değil..neyse
ingilizcen var mı?çok güzel bi rehber göstericem sana ama yoksa kendim anlatıcam mecburen :p

+Dejavu+

Bilgiliyim
Heather demiş ki:
Bilgi verin demiş,yorum yapın değil..neyse
ingilizcen var mı?çok güzel bi rehber göstericem sana ama yoksa kendim anlatıcam mecburen :p
Sen anlat daha iy :santa: i

Takımı
Galatasaray
Warlock Cleric iyi builddir fakat sp kasmadan çok zor aşırı skill var çünki.

Canlı canlı kendi karakterimden göstereyim.

Kırmızılar 8li parti halinde kasarken kullanabileceğin skiller. 3 ve daha fazla yaratığa etki ederler.
Sarılar,tek başına kasarken, kısa sürede tekrar kullanılabilen.MP kullanımından biraz tasarruf sağlayan skillerdir.
Mavi, parti halindeyken 2 pt arkadaşına 5 saniyelik de olsa rakiplerine karşı stun etkisi verir. Scream Mask buff u bulunan kişiye saldıran stun tutar.

- Resim Silinmiş.

PS: Bazı pasif skilleri de kırmızı olarak işaretlemişim uykulu uykulu :P Onlar da açılacak mecbur summer3:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

+Dejavu+

Bilgiliyim
Xanthos demiş ki:
Canlı canlı kendi karakterimden göstereyim.

Kırmızılar 8li parti halinde kasarken kullanabileceğin skiller. 3 ve daha fazla yaratığa etki ederler.
Sarılar,tek başına kasarken, kısa sürede tekrar kullanılabilen.MP kullanımından biraz tasarruf sağlayan skillerdir.
Mavi, parti halindeyken 2 pt arkadaşına 5 saniyelik de olsa rakiplerine karşı stun etkisi verir. Scream Mask buff u bulunan kişiye saldıran stun tutar.

- Resim Silinmiş.

PS: Bazı pasif skilleri de kırmızı olarak işaretlemişim uykulu uykulu :P Onlar da açılacak mecbur summer3
Love u :beer: Peki Azteca gibi bi serverde full tek kasılacağım ve tek tük pt giricem haliyle sıkıntı ve zorluk çekermiyim peşin peşin söleyinde :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kitty

Bak şimdi ilk satırda dot(damage over time)ların gücünü arttıran pasif buff var onu kesin açacaksın onun yanındaki de çok cabuk zerk toplamayı sağlıyo kesinlikle açmalısın yaniii
alt satırda dotlar var toxin ve decayedi aç çünkü diğerleri daha yavaş :) bunların gelişmişlerini açmana gerek yok boş yere sp :p
alt satırda defans ve atak azaltan debufflar var ilk 4 debufftan sadece ilkini açma gerisini aç :p bunların da gelişmişlerini açma boşuna
alt satırdaki iki büyüyü kesinlikle açıyosun :P
onun altındakiler zaten atak skillleri kesinlikle aç tabii ki :P
alt satıra gecicem de büyülerin yerini tam hatırlamıyorum bilgisayara geçince devam ederim :D
Bi warlock olmanın altın kuralları vardır bi kere :q önüne gelen olamaz:D mesela;
1)vampire touch/kiss kullanıp canavarları/rakibi disease statüsüne sokmadan debufflar levelına göre max olsa dahi resistler :p o yüzden debuff yapmadan önce napiyoruz?:D vampire touch/kiss
2)death trap(patlayan bomba var ya ondan :p)ten sonra sleep statüsüne sokarsan(slumber ile) ona saldırsan bile,sleep kaybolmaz(normalde kaybolur) :D istediğin kadar vurabilirsin yaniii :P
3)dotlar ile feci şekilde zerk toplarsın ve bu sana büyük avantaj sağlar onları kullanmayı ihmal etme :p
biraz eksik oldu ama tamamlayacağım:D

Yukarı Alt