Ya ben warlock cleric full int charımı botla kasmak istiorm fakat bota bırakırken hangi skilleri kullanmalıyım doru duzgun bi yol bulamadım...
warlocktan anlayan arkadasların tawsiyelerini bekliyorum...

cok rahat ol warlock/cleric bi çarın varsa birazda üstün sağlam olsun 3 lvl altında bırak yatmassın uyutma skillini sora zehirleri felan koy clerictende division ile bless koy şey yapsalar yatmassın :) :)

cok rahat ol warlock/cleric bi çarın varsa birazda üstün sağlam olsun 3 lvl altında bırak yatmassın uyutma skillini sora zehirleri felan koy clerictende division ile bless koy şey yapsalar yatmassın :) :)

Asıl en kolay warlock kasar botta giant çıktımı hiç sorununuz olmaz arkadaşım 2 tane can çekme skillini 2 tanede nukeni koy sonra bleed veren dotu ve poison veren dotu koy stun koy + division buffunu koy rahat rahat lwlındaki partyi giantı keser bot :)

Herada 99 lvl warlock cleric kasmış biri olarak sana önerim. Sbot kullanıyorsan iterate per mob seçeneğini işaretledikten sonra skillerin sırayıla söyle olabilir ;

Tekde alıyorsan eğer kasacağın mobları ;

Blood Flower
Death Flower
Blood Flower
Zehir (Tercihen Toxin yada Decayed çok hızlı ataklardır)
Vampire touch
Zehir (Diğeri)
Courage Raze
Magical Raze
Combat Raze

tekde alamıyorsan zehir skillerini ana skillerin heme altına koy

Blood Flower
Toxin

gibi...

80 nukerim de var aynı anda kasmaya başlıyorlar 10 saat içinde warlock 5000 tane mob kestiyse nuker kendi lvl inde 2500 anca kesiyor. Çok fazla zerk dolduruyorsun o yüzden silahın durability sini yüksek tutmaya bak. tek sorun çok sp gerekiyor. 99 dan 100 lvl uplaman için 200k küsür sp gerekiyor :) Umarım yardımcı olabilmişimdir kolay gelsin...

bende warlock /clerik kasiyorum ve kendi lvl imdeki moblar cook rahat kesiyorum skileri su sekilde siralaya bilirsin
1.Courage Raze
2.Toxin
3.Death Flower
4.Blood Flower
5.Decayet
bu skileri hem seri atarsin ver moblari rahat kesersin ben kendi lvl dan yuksek lerini rahat kesiyorum 2 3 lvl yuksek olanları

Yukarı Alt