Asıl şimdi WaRioR_BLaDe e Yapılan ayıp Only4You dan kat kat daha ii kasan n biri nin Bu Hallere Dusmesi İçler Acısı

Emini Hacklenmese Only4You a dersini werirdi kahvekeyfi

hacklenmis bi char full itemla gezmeye devam etti bence sadece kıvırma taktikleri bunlar.
su anda en yüksek lv61 chestle kasıorum. elimde %19 phy crit 2 bow war. item olayı bi ölcüt değil. sadece kıvırma dediğim gibi ertesi gün itemlarıyla geziyordu.

bu arada darkking sende güzel yalanlar söylüyorsun . crazy i be tibetten tanıyordum benim bu char dedin ama seninlede pvp yaparız sorun değil yani ;

vıdeo cek lam az eglenek glavıe +6 oldu char satıldı glavıe ye mıllet hayran alıcısı hemen cıktı Cool

HEHE benimde bi bow wardı lv68 %63 phy crit 2 Sad kendim 2 defa +2 de bi defa +3 te yaktım.

nerwagus a verdim oda yaktı pre yok dedi.

Nomad a verdim . hiç bi item ı 2 kere +3 te yakmadım steady stone getir oldu :S aklıma hiç gelmediydi.
yaptım direk 6 elix verdim 4 tane si geri dondu :S

40 tane elix vardı simdi 30 tane filan kaldı

crit tab arıorum bu arada 8-9+ crit olursa +5 denerim :p

yaw ben 52 lik glavie ye +5 bastım direk düm düz silaha sonra dedim blue basayım da janjanlı olsun :lol: ne bastıysam artıq crt 8 den 2 ye dsutu sonra 18 tab yaktım onu yukseltmek için :lol::D tutmadı Shocked

A

Anonymous

Guest
Bence sözünün değil ama senin ANANIN ARKASINDA OLABİLİR :lol::D:D ORDA ARAMAYA NE DERSİN HopeBringeR??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
Ama[D]ouS ` demiş ki:
Kardes Bosa Ugrasma Eskiden Bi kaç Char yaptın Die Beni ecceni sanıyosan yanılıyosun Biz ne Senin gibilerini Görduk Sonra Hepsi Abi Dedi Bana Senin Dicen gibi kahvekeyfi
Çocuk la bu harbi :mrgreen: :mrgreen: boyle bı cumleyı benım 5 yasında kuzenım kurmuyo :mrgreen: O bıle bundan daha zekı .Zeklıgı gectım en azından kendını bısı sanıo ama rezil oldugunun farkında deıl :mrgreen: :lolmuch:

Şşş ReziL Lafını kuLLanma reziL !!! Senden Daha reziLi yok Burda + BORCUNU GETİR LAN İT !

Ama[D]ouS ` demiş ki:
Kardes Bosa Ugrasma Eskiden Bi kaç Char yaptın Die Beni ecceni sanıyosan yanılıyosun Biz ne Senin gibilerini Görduk Sonra Hepsi Abi Dedi Bana Senin Dicen gibi kahvekeyfi
Çocuk la bu harbi :mrgreen: :mrgreen: boyle bı cumleyı benım 5 yasında kuzenım kurmuyo :mrgreen: O bıle bundan daha zekı .Zeklıgı gectım en azından kendını bısı sanıo ama rezil oldugunun farkında deıl :mrgreen: :lolmuch:
Ulan Özürlü Sen hiç bişy sin Bunu da Unutma Yalakanın birisin HYSTERİA dan da bu yuzden atıldıın .

A

Anonymous

Guest
Turk_Knight demiş ki:
Ama[D]ouS ` demiş ki:
Ulan Özürlü Sen hiç bişy sin Bunu da Unutma Yalakanın birisin HYSTERİA dan da bu yuzden atıldıın .
Lol nerwagus a bıde bırıne daha job warda daldıgım ıcın atıldım geri :mrgreen: :lolmuch: Allam tiplere bak ya paso atıolar bı taraflarından arada bi balatime tutar die lol :mrgreen: :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
Turk_Knight demiş ki:
Ulan Yalancı Niçin Atıldıgını Biliyoz

Niye Burada Kıwırıyon ki

Haysiyetsiz...
La dengesız gıt butun guılde sor nıe atılmısım ala al ya salaga bak glavieownnzz mu ney bıde nerwagus a job war da daldıgım ıcın atıldım zuaa len bılıp bılmeden atıon ya ne bebe adamsın ya zeka yaşı -21732176312 yha ama dewam et kopuyorum sana burda neşe kaynagımsın gece gece :lolmuch: :mrgreen: :mrgreen:

Ama[D]ouS ` demiş ki:
Turk_Knight demiş ki:
Ulan Yalancı Niçin Atıldıgını Biliyoz

Niye Burada Kıwırıyon ki

Haysiyetsiz...
La dengesız gıt butun guılde sor nıe atılmısım ala al ya salaga bak glavieownnzz mu ney bıde nerwagus a job war da daldıgım ıcın atıldım zuaa len bılıp bılmeden atıon ya ne bebe adamsın ya zeka yaşı -21732176312 yha ama dewam et kopuyorum sana burda neşe kaynagımsın gece gece :lolmuch: :mrgreen: :mrgreen:

Yalancı

Salak :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
Ya ne mal adamsın sordunmu bakam neden atıldı bu adam dıe bı tarafından bişi uyduruon adama bak ya Olm sen orjınal salatalıksın ya ztn charı soydurmandanda bellı :mrgreen: :lolmuch:

Ama[D]ouS ` demiş ki:
Ya ne mal adamsın sordunmu bakam neden atıldı bu adam dıe bı tarafından bişi uyduruon adama bak ya Olm sen orjınal salatalıksın ya ztn charı soydurmandanda bellı :mrgreen: :lolmuch:

Ulan Geri Zekalı Seni Bunun gibi Aptal bi neden den atmaslar Heralde

Seni Sadece Şerefsiz Oldugun için Attılar :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
Turk_Knight demiş ki:
Ama[D]ouS ` demiş ki:

Ulan Geri Zekalı Seni Bunun gibi Aptal bi neden den atmaslar Heralde

Seni Sadece Şerefsiz Oldugun için Attılar :mrgreen:
Adam akıllı konus bilip bilmedne konusma yazarken bile heralde diosun Gerizkelı ınsan.ınsan demeye bıle utanıyorum artık sana.Adamlar pm attı o kadar aldırmadım bıle devam ettım atmıslar.Sana pm atıoz gormuonmu dedıler daha sonra.Anladınmı?Ama beyın yokki saman var ya :mrgreen:

Yukarı Alt