wariorun yanında cleric mi açıyım yoksa bard mı??düşüncelerinizin nedenini söylerseniz sevinirim

bardı 30 yada 40 kadar aç 90 olunca barddan tiksiniceksindir buna eminim =)
90 da warlock açmanı tavsiye ederim pvp de ve kale savaşlarında en büyük yardımcın olacaktır warlock skili warrior skillerinin arasında.
Cleric olmasın nedeni sen buf char kasıcam dersen aç yok buf deil genelde atackta yapmak istiyorum dersen cleric açma derim zaten clericin sana vermiş oldugu phy ve mag 45 sn lik defanslar warrior skilleri arasında yer almakta..
kısaca Full str warrior /warlock ^^ 90 için bu tabi 40 a kadar bard aç hızın için yeterli olur sana ^^ kasarken yada pvp alanında 90a dogru giderken.

sadece hız için barda verme tavsiye etmem.Ya walock aç ya cleric.Ama warlocku sadece pvpde kullanabilirsin.Avrupaların kendi lvlındaki giant ı veya party i tek başlarına kesmesi çok zordur.ve skinler bu kadar süre karşılamaz.Recovery divison filan aç sürekli can basar o adama dal.Warlock'un atçağı statüler için holy word var bu çoğu zaman resistlemesine yol açar resistlemese bile effectini düşürür.Yani tahminimce cleric daha mantıklı.

bende wariorum 60a kadar warior+cleric götürdüm fakat kosma kagıtlarına verdigim paraya acıyordm.60dan sonra clerici 0 a cekip barda asıldım ve suan cok memnunum..

warior kullanıcısıyım lvl 94. yan skil cleric genel warior yapılandırması.öncelikle sadece birebir pwp yapmak senin amacın ise arkadaşların dediği gibi warlock açabilirsin rakip tanımazsın.yalnız şöyle bir şey varki senin bufların yüzünden FTW de olsun job da olsun ilgiyi üzerine çeker ve tehlike arz ettiğin için ilk hedef olursun cleric burda devreye giriyor.ve FTW de ve job da sanmaki 1 e 1 karşılaşacaksın.bu yüzden cleric şart.warlock fanteziye kaçıyor.bu bir ekip oyunudur yanında her zaman bulunacak bir cleric arkadaşın varsa warlock açmanda sakınca yoq. + sı çok olur.yalnız kendine can basma skilleri,blest. gibi faktörler göz ardı edilemez 2 can basma 1 vidor peşpeşe 3 tane vigor kullanmak demek.cleric warior kullanan birini pwp de izle dediğimi anlayacaksın.tşkler

cleric iidir herturlu acıklamıs arkadaslar ztn yukarda sakın bard yapma warriorun yannda tam bi saçmalık olr

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
100 LvL de bir warriorun sağlam bir warrior olabilmesi için Cleric olması daha uygundur.Ben bardı hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum.Ayrıca şu yapılandırmayıda kullanabilirsin şuanda birçok warrior yan skill olarak Roguede açmaktadır.Rogue senin için hem kasarken hemde Unique için faydalı olacaktır.Roguenin ayrıca daggerinin tadı pwpde yenilmez.Benim sana tavsiyem Warrior-Cleric veya Warrior-Rogue dir.

Warrior Cleric daha iyi olur.Speed konusundada NPC ' de %100lükten alırsan sıkıntı yaşamaz,rahat hızlı şekilde kasabilrsin.
P.S: Her levelde warrior/cleric char için pt bulabilrsin

Ben kosma kagitlarına verecek param yok dersen bard ac. Kale savasları ve pvp lerde iyi olmak istiyorsan warlock defence icinde clerici öneririm...

Yukarı Alt