Hello. This is Silkroad Online.

Silkroad Online has prepared a massive bot punishment in order to satisfy the request of our users.
Please understand that this preparation has took a long time because we have increased the accuracy of blocking massive number of bots without harming good intentioned players.

We will proceed the punishment as soon as the preparation is complete.
In order to promote clean gaming environment, we ask our users not to use bots, as using bots will block the user's account permanently.

We will announce further information regarding the date of punishment when it's ready.

Thank you.

Çevirebilirmisiniz ...

Ohh Guzel Olucak Ama İnş Para Kasanları Banlarlar Bizim Botları Deil :lolmuch: :lolmuch:

para kasan ks yapan botlar ban yiyecek. Sizin ban yemenizi istemiyoruz bot kullanmayın
ıvır zıvır bota devam :lol:

şans olarak görüyorum banlanmayı Wink adam hep botta kasar banlanmaz. sen bot kullanırsın 1 ay sonra uyarı gelir.

Merhaba. Bu, internet üzerinde olan Silkroad'dır.
İnternet üzerinde Silkroad, bizim kullanıcılarımızın isteğini tatmin etmek için büyük bir bot cezasını hazırladı.
Lütfen bu hazırlığın, uzun bir zaman aldığını anla çünkü biz, iyi niyetli oyunculara zarar vermeden botsun engelleyen büyük sayısının kesinliğini artırdık.
Biz, cezaya devam edeceğiz, hazırlık, tam olunca.
Temiz kumar oynama çevresini terfi ettirmek için, biz, botsu kullanmaması için bizim kullanıcılarımıza sorarız, botsu kullanmanın, sürekli olarak kullanıcının hesabını engelleyecek olduğu gibi.
Biz, hazır olduğu zaman cezanın tarihini kabul ediyor olan daha fazla bilgiyi ilan edeceğiz.
Sana teşekkür ederim.

anladığım kadarıyla para botlarına ban geliyo çeviri pek iyi değil ama :lol: :lolmuch:

ya insan beslendigi eli kesermi?Tabiki sadece paralı ve SİLK ALMAYAN charlara ban gelir.Ama cok üzülmeyin,bikac hafta sonra gold botlar ürer yine. :lolmuch:

Misproject

Buralıyım
paralı bot kullananlar mutlaka pet ya da premium alıyor aylık bu da demek ki gm para kazanıyo onlardan bence goldbotlara ban gelir

Bence Şöle Yaptılar Herkez Oyundayken Özellikle de Botlar Yani Bugün Silkroad Kullanıcılarına Oyundan Cıkmalarını Söyledi Tabi Botlar Robot Gibi Programlanmış Oldugundan Cıkamadılar Cıkamayanlar Tek Tek Bannn Ohhhh Be Joymax işini Biliyo Yani Nasılda Kritik Yerlerde Giriyo Yine Gözümüze

Bunlar Feykk Feykk

hadi ben elle kasıyom ve ingilizce bilmiyom ve anlamadım ne dediğini veya dalgınım gmgirdiğini bile görmedim ne yapacak banlayacakmı kusura bakmada senin dediğin saçmalık olur

hiç merak etmeyin göz boyamak için önceki gibi sayılı gold farmer botlar banlanır Wink

Abi bu gold botlar yüzünden silkroada küsücem.Bugün tam 42 tane trafic yedim.Artık karar verdim pre alıcam.Ama beyler size söliim arkadaşında dediği gibi göz boyama bence !

banlanan kişiler tabikide gold charlar olucak ama serverlarimz en fazla 2 3 hafta ohh be diyecek
ama inş bu göz dağından sorada bazıları fln veya gold charlar artık kasmazlar inş ban gelmesin chara die ki yinede banlanırlar ama :lolmuch: :mrgreen: :mrgreen:

1 yıl öncekinde GM ler gördügü herkesi banlamıstı...Hatta oturdugum yerde bi arkadasım vardı ayda 250 silk alıyodu (pet süresi+pre) onuda botta yakaladı ve banladı...Ama para kazanmak isteyen adam gene yapar..1 hafta oyunlar populated olur 2. hafta full crowded olur.Genede yapsınlar ama..

Yukarı Alt