Capunya. tohyo (capun garılarına hastayık varmı?)
Resmi site: http://warrock.gamersfirst.com/index.php

Download : http://warrock.gamersfirst.com/download.php
Download2: http://www.gezginler.net/modules/mydown ... p?lid=3181

Birkaç resim

warrock2_resized.jpg

warrock1_resized.jpg

warrock-screenshot1.jpg

Evet arkadaşlar Oyunumuz online olup adam öldürdükçe verilen exple lv atlar ve verilen dinar(oyunun para birimi) silah kiralayabilirsiniz ve oyunda 2 takım vardır.
Bu oyun aslında Counter strike - Half life gibi düşünülebilir. Cs tarzı oyunda bomba kurma-imha etme olayı var isterseniz. ben frag için oynarım diyip half life tarzı olanıda ki yine bunda takımlar var tabi. half life dediysemde tam benzemez oyunda boş bölgeler var ne kadar bölge alırsanız o kadar takımınız için iyi tüm bölgeleri alıp karşı takıma bir bölge bırakırsanız bu sizin içi çok iyi olur çünkü alınan bölgede doğma olasılığınız war ki buda savaşa daha erken katılmak olup düşmanda tek bir yerde doğduğu için onaları boğmakta olur.
oyunda motorsiklet. jip(üzerinde makinalı var) tekne helikopter her tarzda tank ve savaş uçağı kullanma imkanınız war.

5 çeşit asker var.
Engineer : adı üstünde elindeki ingiliz anahtarıyla araçları tamir edebilirsiniz.
Medic : bunda ise kendi ve arkadaşlarınızın hpsini doldurabilirsiniz
Sniper : benim çok kullandığım bir asker dere tepe pusu kurup keklik avlamak içindir ki hs atarsanız çok zevkli bi adama dönüşebilir. unutmadan ekliyeyim csdeki gibi crisshair yerinde durmaz nefes alış verişi takip eder.
Assault: bu ise makinalısıyla dolaşan adamı mermi manyağı yapan bir asker çeşididir.
Heavy troopher: bunda ise araçlı bölümlerde kullanmak için bulunan bir bazuka ve mayın vardır.

Oyuna id şifre aldıktan sora launcherde ok tuşuna basıp oyuna girin. gelen yerde connect diyip login olunuz. sora karşınıza şimdilik 2 servr gelicek Turkey ve Turkey_eu severleri istediğnizi secin. ondan sora karşınıza 3 resim gelicek ilki bomba imha tarzı. ikincisi tankların bulunduğu yada araçsız savaş bölümü olan yer. üçüncüsü uçma hayaliyle yanıp tutuşanların yeridir.

Birini seçtiniz ve karşınıza odaların ve kontrol paneliniz olduğu bir yer gelir. ordan silah kiralarsınız ki bence haftalık silah kiralamayın aylık daha ucuza geliyor dinar kasmak o kadar kolay değildir birazda çok iyi bir oyuncu olduğunuzda sorun olmaz ama orta dereceli iseniz biraz zor olur.

8 sekmeli bir yer var ortada birsekme bir oda demek burda odadaki masterlar serveri kurar istediği özellikleri seçer ve oyun başlar. crate roomdan masterda olabilirsiniz..

oynanışı w,s,d,a yön tuşları ve mause ile...
q sola yatar
e sağa yatar
t harita
enter chat
shit bastığınız yöne doğru takla atar
space zıplar
c çöker yada yatar space ile kalkabilirsiniz.
1 yumruk
2 pistol
3 opsiyonel silah
4 opsiyonel silah
5 slotu açmak için silah aldığınız yerden kiralamanız lazım.

iki kere ileri basarsanız hızlı koşar.
shift ve space birlikte basılırsa 10m ileri atar kendini.
şimdilik aklıma bu kadar geliyor.. bundan sorası sizin sorularınızı cvplamak olucak..

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Öncelikle Çok teşekkürler bunları bizimle paylaştığın için ?!!!!!!...

oynayanı çok gördüm grafikleri hoş değil eski CS ler gibi hız önemli kişiler için çok yavaş bir oyun ((Unreal yada Gunz oyuncuları için)) Zevk bakımıdan ise oynayanlar çk seviyor ben pek sevmedim.

macrocheck demiş ki:
Öncelikle Çok teşekkürler bunları bizimle paylaştığın için ?!!!!!!...

oynayanı çok gördüm grafikleri hoş değil eski CS ler gibi hız önemli kişiler için çok yavaş bir oyun ((Unreal yada Gunz oyuncuları için)) Zevk bakımıdan ise oynayanlar çk seviyor ben pek sevmedim.
ben teşekkür ederim yorum yazdığınız için. unreal gunz(ki gunz sıktı beni bu aralar abi makinenin başından kalkınca gözmerim dönüyodu yaa :)) oynadım mükemmel oyunlar dicek yok setupları hala elimdedir sıkılırsam bir gün eskiye dönersem onlardan birini oynarım benim hep hayalimdir sniper olmak askerde ki gerçekleşmez biliyorum o yüzden böle bir oyun buldum oynuyorum. bilmeyen varsa diye ekledim işte kendi cabamla bişiler yaptım konu açtım. oyun aslında sırf ekşın ama kulaklığı takıyorum hafif de müzik kopuyorum bu oyunu oynarken beni görseniz gülmekten ölürsünüz :santa: :santa: :santa: zevkli oyundur tavsiye ederim ahh bide uçakları kullanabilsem :)

k2 networkun en ii çalışması bu bence knigt ı el birliğiyle berbat ettiler 2-3 sene önce bıraktım ki iğrenç oldu oyun :D Frienz serveri orjinalinden daha çok zevk verir oldu..

ama güzel oyun pek fazla para verme ihtiyacı duymuyosun zevk alırsan verirsin tarzında yani oyun. normal üyelerde zevk alabiliyor..

tan

rank8
Arkadaşlar bana Sitesinden biri Üyelik Alabilirmi yaw code de Takıldım Kaldım Olmuyoı Delirdim biri Yardımcı Olursa Sevinirim ?!!!!!!!

Ben alırım bana Özel mesaj at şifren ve Kullanıcı adını nasıl gireyim diye.. ?!!!!!!!

Yukarı Alt