oncelıkle herkeze s.a beyler bn wall arıorum da wallı olan varsa bı yardımcı olabılırmı ?? :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha:

Takımı
Galatasaray
kangalcan_58 demiş ki:
oncelıkle herkeze s.a beyler bn wall arıorum da wallı olan varsa bı yardımcı olabılırmı ?? :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha:
summer2: summer2: summer2: summer2: summer2: Terbiyemi bozmak istemiyorum summer2:

bozma zaten de bise istedim varsa yardımcı olurmusn kendı serverımde acacam mac sw sı yanlıs anlama

Takımı
Galatasaray
kangalcan_58 demiş ki:
bozma zaten de bise istedim varsa yardımcı olurmusn kendı serverımde acacam mac sw sı yanlıs anlama
cs hilesi bulamazsın burda , insan gibi hilesiz oynasanız olmuyor dimi. :byes:

ben eğer burda bulsaydım ılk olacaktı demın bı sw de adam yardırıodu ben sadece mac serverımda kullanacam !

Takımı
Galatasaray
kangalcan_58 demiş ki:
ben eğer burda bulsaydım ılk olacaktı demın bı sw de adam yardırıodu ben sadece mac serverımda kullanacam !
Pro olamaz mı :think:

adam proydu :S gormeden etmeden ateş edıo buna pro dıosun snı tbrk ederım ! bı gun cs atalım :D

Hile kullanmak acizlerin işidir bırak bro o kullanıyo diye herkes kullancaksa oyun diye birşey kalmaz zaten işine bak uğraşma milletle.

Takımı
Galatasaray
Duvardan vurmuyorsa her türlü pro olma ihtimali var. Olur oynayalım. Wall açma ama :lol:

Bu arada hile kullanıyorsun örneğin 10dk egonu tatmin edersin ama yediğin küfürler yanında kar kalır.Oyundan küfürmü olur diyenler zaten gurursuz insanlardır.

Takımı
Galatasaray
os1 demiş ki:
Ö.m den link yollayacağım oradan bulabilirsin.
Dikkat et av yolunda avlanma :wink1: Wall arayan arkadaşa diyorum.
Kesin bir logger sıkıştırırlar onun içine :santa:

Yukarı Alt