Merhabalar değerli extraloob üyeleri,

Sizlerin hiç yabancı olmadığı wahrenheit.com un bugün ki konumu ortadadır. Oyun şirketleri ile hep iç içeyiz, görüşüyoruz, röportajlar yapıyoruz, muhabbet ediyoruz, yol gösteriyoruz.. Şu an rakipsiz online oyun portalı haline geldi diyebiliriz. Sizlerde sitemizi hayranlıkla takip ediyor ve bu ekibin içerisinde yer almak istiyorsanız sizlere çok iyi bir haberimiz var !

''[email protected]'' adresini msn listenize ekleyin, bizlerle iletişime geçin, wahrenheit yönetim kadrosuna katılın, büyülü oyun dünyasına büyük bir adım atın! Forumlarda moderator olun, röportajlara katılın, portal için çalışmalarda bulunun. Foruma moderator alımlarımız başladı, oluşturulacak kemik takımda hemen yerinizi ayırtın !

http://www.wahrenheit.com
http://www.facebook.com/OnlineGamesTurkiye

Samımı bi soru sormak ıstıyorum amacım kotulemek degil sorum kaldırlmazsa sevinirim extraloob nereye gidiyor (bana göre) login sayısı her gecen gun azalıyor we sankıbi kaç normal uyelık dısında site ozel nicklere hzmet edıo gibi sizin fikriniz nedir bu konuda?

ulterior demiş ki:
Samımı bi soru sormak ıstıyorum amacım kotulemek degil sorum kaldırlmazsa sevinirim extraloob nereye gidiyor (bana göre) login sayısı her gecen gun azalıyor we sankıbi kaç normal uyelık dısında site ozel nicklere hzmet edıo gibi sizin fikriniz nedir bu konuda?
Üyeliklerin azalması gibi bişey söz konusu değil :D nerden çıkarıyosun

CosmicGate demiş ki:
ulterior demiş ki:
yok uyelıkler azalmaz zaten ben sadece gun içinde aktif lan kişi sayısını diyorum.

ulterior demiş ki:
CosmicGate demiş ki:
ulterior demiş ki:
yok uyelıkler azalmaz zaten ben sadece gun içinde aktif lan kişi sayısını diyorum.
Exl el değiştikten sonra o eski havası kalmadı bunun tek nedeni var eski exl ın kemikleşmiş bir sürekli online üyeleri vardı exl ın el değiştirmesiyle beraber o üyeler gitti.Bunun sonucunda da exl normal bir forum sitesine döndü.Fakat exl tekrar eski havasını yakalayamaz mı ? Yakalar fakat bu zaman alır.

Yukarı Alt