Takımı
Besiktas
Bu yakin zamana kadar ilacsiz bir vucud yaptim fakat istedigim boyuta ulasamadigimdan TR POWER urunlerinden amino asit ve protein aldim. bunu bir cok hocaya danistim hic biri zarar soylemedi, gozumun onunde yillarca kullanan var. bizim spor hocasinin 9 yasindaki oglu bile kullaniyor. zarari var mi merak ediyorum devam ediyorum 2 haftadir kullanmaya..cevremde bilgili,bilgisiz hic kimse kotu yorum yapmadi fakat ben baya bir uzun surede nette arastiriyorum her turlu yorumu var iyi de var kotu de. kararsiz kalmamak elde degil. aranizda varsa zararini goren veya isin ustasi, benide aydinlatsin. diger yabanci urunlerden tercih etmedim, ne geliyosa vatanimdan gelsin :mrgreen:

Bu mesaj sweetCHIEF rumuzlu uyeden alinti yapildi
sweetCHIEF demiş ki:
Bu yakin zamana kadar ilacsiz bir vucud yaptim fakat istedigim boyuta ulasamadigimdan TR POWER urunlerinden amino asit ve protein aldim. bunu bir cok hocaya danistim hic biri zarar soylemedi, gozumun onunde yillarca kullanan var. bizim spor hocasinin 9 yasindaki oglu bile kullaniyor. zarari var mi merak ediyorum devam ediyorum 2 haftadir kullanmaya..cevremde bilgili,bilgisiz hic kimse kotu yorum yapmadi fakat ben baya bir uzun surede nette arastiriyorum her turlu yorumu var iyi de var kotu de. kararsiz kalmamak elde degil. aranizda varsa zararini goren veya isin ustasi, benide aydinlatsin. diger yabanci urunlerden tercih etmedim, ne geliyosa vatanimdan gelsin :mrgreen:
Üremeye engeli varsa bırakıcakmısın :mrgreen:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ben salonda alimstim protein tozu. Hocam eski Turkiye vucut gelistirme sampiyonu yillardir kullaniyorum sorun yaratmiyor dedi lakin buyuk bir kutudan bana posete doldurdu markasini bilmiyorum gittigimde ogrenir soylerim sana
[tag]Ufck[/tag]
3 cocuk sahibi adam :P

Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
Ben salonda alimstim protein tozu. Hocam eski Turkiye vucut gelistirme sampiyonu yillardir kullaniyorum sorun yaratmiyor dedi lakin buyuk bir kutudan bana posete doldurdu markasini bilmiyorum gittigimde ogrenir soylerim sana
[tag]Ufck[/tag]
daral: daral: daral: :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:
[tag]Ufck[/tag]
bizim salon hocasida oyle evli cocugu var sampiyonluklari var fb'ye bir yazin Bahattin Yucel diye. neyse, adam steroidler igrenc igrenc bir ton ilaclar aliyor ama hala ucani kacani :mrgreen:

@wW
proteini de TR POWER'dan aldim ben seninkinide soyle mutlaka bro karsilastirma yapayim nette en azindan. Proteinin en iyisinin WHEY oldugunu biliyorum

sweetCHIEF demiş ki:
bizim salon hocasida oyle evli cocugu var sampiyonluklari var fb'ye bir yazin Bahattin Yucel diye. neyse, adam steroidler igrenc igrenc bir ton ilaclar aliyor ama hala ucani kacani :mrgreen:
Çocuk yapmadamı şampiyonlukları var ? summer5:

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Ufck rumuzlu uyeden alinti yapildi
Ufck demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:
bir ona sor canli ornegini gostersin sana :mrgreen:

Ben de 1 sene kadar vucut geliştirme ile ilgilendim.Steroit lerden ve iğnelerden uzak durmak gerek kaslarda görsel bozuluma sebeb verebiliyor.Ağır metaller ve toksik maddeler protein tozlarına işlenme aşamasında karışıyor. Yani protein tozu ne kadar çok işlemden geçmişse (konsantrat, izolat,hidrolize v.s) o kadar çok toksit madde kontaminasyonu vardır. Ancak Whey'in işlenme aşamasında enzimler ve kimyasal katkılar kullanılır. Kısacası protein ve kas gelişimi için en az işlemden geçmiş olan whey, en makbul olandır.

Takımı
Besiktas
Bu mesaj FrozenThrone rumuzlu uyeden alinti yapildi
FrozenThrone demiş ki:
Ben de 1 sene kadar vucut geliştirme ile ilgilendim.Steroit lerden ve iğnelerden uzak durmak gerek kaslarda görsel bozuluma sebeb verebiliyor.Ağır metaller ve toksik maddeler protein tozlarına işlenme aşamasında karışıyor. Yani protein tozu ne kadar çok işlemden geçmişse (konsantrat, izolat,hidrolize v.s) o kadar çok toksit madde kontaminasyonu vardır. Ancak Whey'in işlenme aşamasında enzimler ve kimyasal katkılar kullanılır. Kısacası protein ve kas gelişimi için en az işlemden geçmiş olan whey, en makbul olandır.
evet protein hakkinda ayni dusuncelere sahibiz. proteinin hic bir zarari olmadigina ben kefil bile olabilirim.benimde 1 yil doluyor onumuzdeki ay, TR POWER Amino 200 hakkinda yorumlariniz neler :!!&%&!

amino asit 2000 de bildiğim kadarıyla carnitin var ishal kusma gibi şeyler yapabiliyor belirli bir dozda alındıgında :D ( bunu yaşadım biliyorum :D ) Ancak şuan ki yaptığım arastırmaya göre alanlar bir o kadarda memnun
http://www.kullananlar.gen.tr/tr:power:amino:2000:300:tablet:bcaal:glutaminl:carnetin_ubd53065.shtml

Takımı
Besiktas
Bu mesaj FrozenThrone rumuzlu uyeden alinti yapildi
FrozenThrone demiş ki:
amino asit 2000 de bildiğim kadarıyla carnitin var ishal kusma gibi şeyler yapabiliyor belirli bir dozda alındıgında :D ( bunu yaşadım biliyorum :D ) Ancak şuan ki yaptığım arastırmaya göre alanlar bir o kadarda memnun
http://www.kullananlar.gen.tr/tr:power:amino:2000:300:tablet:bcaal:glutaminl:carnetin_ubd53065.shtml
aynen memnuniyetsizlik gormedim, yabanci markalara nazaran bu tr power'a daha cok guveniyorum acikcasi. cok agir bir programda calisiyordun heralde hacim, l carnitine sebep olmustur kusmana. onlar zararsiz engel olamaz bana ciddi sorunlar olmadigi muddetce :P

hardline almayın ya tadı çok kötü harbiden. bizim bir arkadaşta var geçen gün onunkinden aldım bir porsiyon denemek için. Antrenman sonrası birde dedim benimkini dene bakalım beğenicek misin diye çocuk abi bi tane daha koysana dedi :D . Bu arada benim kullandığım ürün optimum.

Optimum 1numaradir muscletech ve ultimate öneririm. Ben ultimate kullanıyorum tadı sütle çok iyi suyla fena değil. Hardline dan uzak durun.

Takımı
Besiktas
abi kafalar gitti proteine tr power'ın amino 200 markali urununu yorumlayin bana :P

Syntha-6 akar beyler :D hacım bir kutu kullandım ben tadı olsun etkisi olsun baya faydası oldu.Ayrıca karbonhidrat oranı da biraz fazla güçlenirken hacım de veriyor.Yan etkisi olmuyor.Çünkü bazıları sırtta sivilce falan yapıyor.Ya da gaz problemi olabiliyor.Bir de gaspari myfusion kullanıyorum o da fena değil ama topaklanma oluyo onda.Bir zararı yok ben bayadır kullanıyorum.Ayrıca gasparinin bcaa 6000 ini öneririm onun baya bir faydası oluyor.Bi ara baya araştırmıştım ben.

Bu mesaj Ufck rumuzlu uyeden alinti yapildi
Ufck demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:
mıtçıs

Yukarı Alt