Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Vtec & 33 [Vtec Pilotu Kuzenimdir]

Benim kuzenin hayatı araba tepesinde çekmiştir sanayilerde az yatıp kalkmadık ol halen devam ediyor ben ise koşturamıyorum o kadar lakin sizlere videolarımızı paylaşayayım istedim hazır bölümlerde açıldı.

Bilmeyenler İçin Bu Bir Street Drag'tır ve Yasal Değildir sizler asla denemeyiniz :!:

http://video.google.com/videoplay?docid=8632672262366344526&hl=en

haaa kuzen hangisi mi tabi ki solda ki Vtec sağdaki 33 ise eski arabası :beer:

Napıyorlar öyle ya 8O
Şahsen hiç hız tutkunu olmadım pek araba hevesim de olmadı. Aslına bakılırsa garip sayılabilirim araba tutkusu yok , futbol yok , takım yok vs.
Üstelik basketbol yüzünden çok sakatlandığım / bir süre sakat kaldığım için risklerden oldukça kaçınıyorum. Ama ben ne kadar sakisem aksine bir o kadar adrenalin tutkunu insanlarda var. Bkz: Okan abinin kuzeni :D
Umarım hiçbir sorun yaşamadan keyfini çıkarır gençliğinin :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuuu sorun mu hayatı sorun yahu parçalamadığı araba kalmadı ki, sağda solda it gibi basarsa böyle olur en son pug 205 1.9 GTI vardı izmirde yolu bilmeden yardırmış ara sokaktan ana yola çıkmış karşına gelen ilk araç (toros)'a göbekten girmiş araç kasko tarafından pert edildi.

kendisinde fazla hasar yoktu.

extraloob demiş ki:
uuuu sorun mu hayatı sorun yahu parçalamadığı araba kalmadı ki, sağda solda it gibi basarsa böyle olur en son pug 205 1.9 GTI vardı izmirde yolu bilmeden yardırmış ara sokaktan ana yola çıkmış karşına gelen ilk araç (toros)'a göbekten girmiş araç kasko tarafından pert edildi.

kendisinde fazla hasar yoktu.
Aman canına birşey gelmesin diyeceğim -hatta diyorum- ama giden arabalara da yazık bi nebze :?

Black Rain demiş ki:
İnşallah büyüyeceğim ve akacağım alemlere :P
WW Passat 1.8 :P :D
Aklımda '08 model golf var :twisted: İşler yolunda giderse bu yaz alıcam inş.
Ama passatı ne yapacaksın anlamadım :? Aile arabası yahu

Black Rain demiş ki:
Geçti Furkan'cım geçti ama işte o kadar sakatlıktan sonra bıraktık basketbolu kalıcı birşey olmasın diye. Sonra bilip bilmeyen herkes bu boyla neden basketbolcu olmadın desin :sfff:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
arabalara yazık mı kaskolar ne güne duruyor 20 yıldan beri kuzen her arabasına full kasko yaptırır ve genelde kendisi haklı oldugundan kuruşuna kadar alır parasını, şimdi yeni videosunu uplıyorum ^^

V-tec. Başka araç Tanımıyorum Hastasım BMW TOYOTA MERCEDES hepsini motoru hava en iisi honda Motoru sonrada Mazda.

Benimde kuzen var böyle :mrgreen: arabasına her bindiğimde arkada oturur emniyet kemerimi takarım :twisted: şehir içi kuşadasında 90 km le radara yakalandığını bilirim arabanın dibine girip makaslamakta üstüne tanımam 5-6 kere kaza yaptı bir keresinde hareket edemiyordu.
Nedir bu hız sevdası anlamam :D

Yukarı Alt