İletişim Bilgileri:
Cep tel : 05397918694
Fiyat : 150 TL
Sınırsız Kisansli domaine

Panel Özellikleri ;

Unique Parsel Canlı Unique spawn ölme saati otomatik puanlama panel üzerinden ayarlanabilir.

Kayıt olma;

Yeni bir alan ekleyebilirsiniz (Örn. Telefon numaranız), ekli alan'ları kaldırabilirsiniz, Alanların ismini değiştirebilirsiniz, Güvenlik sorusu koyup, kaldırabilirsiniz.
Otomatik kayıt olma, knight online private server oynayanlar bilir. Oyuna girdiğinizde herhangi bir ID ve PW yazarsanız, eğer kayıt olunmamışsa otomatik kayıt olur, Bu panelde bu özelliği açıp kapatabilirsiniz, aktif ettiğinizde oyuncu clienti açtığında, herhangi bir ID ve PW girdiğinde ,eğer kayıt olunmamışsa kayıt olacaktır.

Şifre değiştirme;

Şifre değiştirilirken istenilen bilgileri düzenleyebilirsiniz, (Gizli soru, gizli cevap, email vs.)

Oyunu indirme;

Link ekleyip, düzenleyip, silebilirsiniz.

Market;

Hesabınızda bulunan TL miktarı ile, marketten istediğiniz ürünü alabilirsiniz. (Örn. Silk,gold,item,sp vb.)
Market'e istediğiniz eşyayı koyabilir, düzenleyebilir, silebilirsiniz.

Web Mall;

Eğer oyunda item mall'da herhangi bir eşya indirim'e girdi ve sizde client yok, o zaman sitedeki web mall'a girip istediğiniz eşyayı istenilen miktar ile alabilirsiniz, eşya isteğinize bağlı chest'e veya karaktere eklenebilir. (Kullanıcı seçer)
Web mall'daki item'ler otomatik olarak shop tablosundan çekilir.

Karakter Ekranı;

Karakterin eşyalarını görüntüleyebilirsiniz, karakterin str ve int'ine bakabilir, hangi skilleri açtığını görebilirsiniz ve hangi build olduğunu öğrenebilirsiniz.
Karakterin herhangi bir eşyasını seçip (Örn. Weapon), eşyanın stat'larına bakabilir, blue'lerini görebilirsiniz. Eşyaya kimlerin + bastığını, ne zaman düştüğünü, kime düştüğünü görebilirsiniz.
Ve bu özelliklerin gözükmesini ve gözükmemesini yönetim panelinden ayarlayabilirsiniz.

Guild Ekranı;

Karakterlerin guild ne zaman girip çıktığını görebilirsiniz, karakterlerin toplam kastığı skill point, karakterin yetkileri, Guild War'a kaç adam öldürdüğünü ve kaç kere öldüğünü görebilirsiniz.
Guildin kayıt yaptıdığı kaleyi (Guild sahibi seçer, görünüp görünmeyeceğini) ve hangi kalenin sahibi olduğunu görebilirsiniz.
Guildin haftalık Tax'tan aldığı parayı, Guild noticesini (Guild sahibi seçer), Eğer kale sahibi ise kale'deki açıklamayı görebilirsiniz.

Sıralama ekranı;

Karakter sıralaması: Karakterin ismi,leveli,expi vs. gösterilir. Sıralamada, neye göre sıralanacağı, sıralamada kaç kişinin olacağını falan yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.
Guild sıralaması: Guildin ismi,leveli,sp'si vs. gösterilir. Sıralamada, neye göre sıralanacağı, sıralamada kaç guildin olacağını falan yönetim panelinden ayarlayabilirsiniz.
Job sıralaması: Karakterlerin job çeşiti ve exp & leveli gösterilir, sıralamayı kendiniz düzenleyebilirsiniz, neye göre sıralanacağını vs.
Honor sıralaması: Karakterlerin mezun ettiği kişi sayısı ve honor rank'ına göre sıralanır.
Unique sıralaması: Karakterin kestiği unique'lere göre sıralanır. (Puan sistemi yoktur)
En iyi set sıralaması: Karakterin setinin + ları toplanır ve ona göre sıralama oluşturulur. (Yönetim panelinden ayarları yapabilirsiniz)
En iyi item sıralaması: Bu sıralamada en iyi item gözükür, itemin stat'larına bakabilir, blue'lerini görebilirsiniz. Item'e kimlerin + bastığını, ne zaman düştüğünü görebilirsiniz. (Yönetim panelinden ayarlanır)

Oyun özellikleri ekranı;

Oyunun ratesini vs görebilirsiniz. Yönetim panelinden düzenlenebilir.

Oyun bilgileri ekranı;

Oyununuzun bilgilerini yazabilirsiniz. Free silk vs.

Server stat ekranı;

Oyununuzdaki aktif kullanıcı sayısını, maksimum kullanıcı sayısını, ilk açılan ve son açılan, guild ve karakterleri görebilirsiniz.
Yönetim panelinden gerekli ayarlar yapılabilir. (Bu panelde aktif kullanıcı sayısına herhangi bir ekleme yapılamaz.)

Vote sistemi;

Oyun kurucusunun belirlediği sitelere oy vererek, vote point kazanırsınız (Kaç puan olacağı, yönetim panelinden ayarlanır). O Pointleri silk'e çevirebilir veya Point mall'dan eşya alabilirsiniz. (Point mall'daki eşyaları yönetim panelinden düzenleyebilirsiniz.)
Günde kaç kere oy verileceğini, hangi sitelere oy verileceğini, siteye göre kaç point geleceğini yönetim panelinden ayarlayabilirsiniz.

E-pin sistemi;

Karakterin herhangi bir bayi'den aldığı eşya'da epin kodu gelir. Epin kodu 2 tanedir, E-Pin Kodu ve Güvenlik kodu şeklindedir, 2 side sistem tarafından otomatik ayarlanır.
Belirlenen e-pin kodu ile hangi eşyanın alınacağını yönetim panelinden ayarlayabilirsiniz.
İstediğinize göre, karaktere sp,gold,silk,eşya yüklenebilir. Kullanıcının sadece kodu girmesi yeterli olacaktır.

Duyuru sistemi;

Kullanıcılar sitedeki duyuru bölümünde istedikleri duyuruyu yapabilir, WTS-WTB-WTT şeklinde duyuru yapılmaktadır, her kullanıcı 30 dakika'da 1 kere duyuru yapabilir.
Duyurunun ücreti yönetim panelinden ayarlanmaktadır.

Haber sistemi;

Yeni haber ekleyebilir, haber çeşitlerine göre haberinizi düzenleyebilirsiniz.
Haberi eklerken 3 seçenek gelir, Güncelleme - Event - Duyuru şeklinde, hangisini seçerseniz o kategoriye haber eklenir.

Yönetim Paneli;

Kullanıcıyı banlayabilirsiniz
Yönetim panelinden, herhangi bir itemin statları, + sı düzenlenebilir.
Kullanıcı ekranında herhangi bir itemi seçip, düzenleyebilir, yeni item ekleyebilir veya silebilirsiniz.
Kullanıcıya herhangi silk,sp,gold,level verebilirsiniz.
Yönetim panelinde, sitenin içindeki herhangi bir şeyi değiştirebilirsiniz.
Sağ veya sol bloklara, yeni blok ekleyebilir, silebilir, düzenleyebilirsiniz. Sıralama şeklini değiştirebilir, Herhangi bir bloğun sağda veya solda olacağını değiştirebilirsiniz.
Panelin tasarımını kendiniz yapabilir, düzenleyebilirsiniz. (Footer kısmı değiştirilemez)
Tasarımdaki slayt'ı değiştirebilir, link ekleyebilirsiniz.

Diğer tüm resimlere : http://imgur.com/a/oyteh/all

Yukarı Alt