Denedigim bütün yollar olmadı 2 gündür bütün günümü harcadım fakat beceremedim herşeyi video yabancı sayfalardan yapmaya çalıştım genede olmadı ilk başta Sr_gameserver hata verdi sonra Globalmanager kapanıyor şimdide. yardımcı olabilicek varmı tv3 ile yardımcı olabilicek kişi istedigi bişi olursa yapmayada hazırım elimden ne gelirse onun sorunu varsa başka bi olayda çok çaresiz kaldım yardımcı olursanız sevinirim. İyi geceler. eekd1 eekd1 eekd1

Bu mesaj xero4ever rumuzlu uyeden alinti yapildi
xero4ever demiş ki:
Denedigim bütün yollar olmadı 2 gündür bütün günümü harcadım fakat beceremedim herşeyi video yabancı sayfalardan yapmaya çalıştım genede olmadı ilk başta Sr_gameserver hata verdi sonra Globalmanager kapanıyor şimdide. yardımcı olabilicek varmı tv3 ile yardımcı olabilicek kişi istedigi bişi olursa yapmayada hazırım elimden ne gelirse onun sorunu varsa başka bi olayda çok çaresiz kaldım yardımcı olursanız sevinirim. İyi geceler. eekd1 eekd1 eekd1
Bilgisayar özelliklerini yazabilir misin yardımcı olmaya çalışırım ?

Global managerin kapanması server.cfg'den kaynaklıdır. Sr gameserverin hata vermesi de dbye bağlanamıyordur ondan kapanıyor olabilir. Ya da windows defender dosyaları silmiş olabilir. Herşey olabilir yani. Hataların fotoğraflarını paylaşırsan yardımcı olabilirim. angelicmoon038@hot ekle faceden şimdi yatıyorum :D

Yukarı Alt