1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Vsro Mbot (Crack) Lokal Olarak Çalıştırma (Reklamsız)

1. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    165
    Ödül Puanları:
    73
    Merhaba arkadaşlar, bu konuda size cracklenmiş ama sunucusu kapanmış bir mbotu çalıştırmayı anlatacağım. Öncelikle kapanmış olan sunucunun adresine sahip olan lokal sunucu kurmamız gerekiyor. Bunun için wamp server kurmamız gerekiyor

Wamp Server'i buradan indirebilirsiniz

Kurulum oldukça basit, next next deyip geçiyoruz. Kurulum tamamlandıktan sonra C:\wamp\www dizinindeki klasöre giriyoruz ve içindekileri siliyoruz. 2 adet yeni klasör oluşturuyoruz. Birinin adını download, diğerinin adını pa olarak değiştiriyoruz.
    Screenshot_1.png

"download" klasörünün içerisine girip yeni metin belgesi oluşturuyoruz. İçerisine aşağıdakileri yazıp kaydediyoruz ve ismini index.php olarak değiştiriyoruz.
    Kod:
    <?php
    header("Content-Type:text/plain");
    echo "{{LAST_VERSION}}";
    ?>
    Screenshot_3.png

Daha sonra pa klasörünün içerisine yeni metin belgesi oluşturuyoruz ve içerisine aşağıdakileri yazıp ismini auth.psro.mbot.1.php olarak kaydediyoruz.

Kod:
    <?php
    header("Content-Type:text/plain");
    echo "@0.2CEA9DD0D41A2E06FD2F3D628566247BB14E114E594767090FEDAFC3169D92CA2CA3918B2EB4C38E3D8F38822D9754E0238C3DFD4DFF50945096248B398330842BEF2BEF2B84408440842BEF2BEF2B5419A80A09CA1D07.AC69C053AA000000009874780E@";
    ?>

Screenshot_4.png

Daha sonra C:\Windows\System32\drivers\etc dizininde bulunan host dosyasını not defteri ile açıp en alt satıra gelerek aşağıdakileri yazıyoruz.
    Kod:
    127.0.0.1 steamaide.free.fr
    Web tarayıcımızı açıp adres satırına steamaide.free.fr yazıp git dediğimizde aşağıdaki sayfa ile karşılaşıyorsak buraya kadar yaptığımız işlemler doğru demektir.
    mbottt.png
    Şimdi sıra gedi bilgisayarınızı mobot sunucusu olarak göstermeye. Bunun için Başlat>Çalıştır'a hdwwiz.exe yazıp tamam diyoruz ve aşağıdaki adımları takip ediyoruz:

Screenshot_6.png
    Screenshot_7.png
    Screenshot_8.png
    Screenshot_9.png
    Screenshot_10.png

İleri dedikten sonra son deyip kurulumu bitiriyoruz.

Daha sonra Denetim Masası\Ağ ve Internet\Ağ Bağlantıları'nı açıyoruz ve oluşturduğumuz Microsoft Loopback Bağdaştırıcısına sağ tıklayıp özellikler diyoruz ve aşağıdaki adımları uyguluyoruz:

Screenshot_11.png
    Screenshot_12.png Screenshot_13.png

İp adresini görseldeki gibi ayarladıktan sonra tamam ve kapat deyip işlemi bitiriyoruz. Sonuç olarak reklamsız ve otomatik girişi sorunsuz çalışan ve internet erişiminiz olmasa bile kendi kurduğunuz lokal vsro sunucularınızda sorunsuz çalışan bir Mbot'a sahip oluyorsunuz.

İndirme Linkleri:

Mobot_Crack_VSRO_1.12b

Wampserver için hazır php dosyaları indirip C:\wamp\www klasörü ile değiştirmeniz yeterli.

Virüstotal

Not: Dosyadaki virüsler mbotcrack.dll dosyasına aittir. mbotcrack.dll dosyası virüssüz olduğu iddia edilen joysro mbot dosyaları içerisinden alınmıştır. Sorumluluk bize ait değildir.

Not2: Windows7 de denenmiştir. Windows 8-10 kullanan arkadaşlar uyumlu mbotloader ile denemelidirler.

Son düzenleme: 31 Temmuz 2016
    RedQueen ve CezaAlp bunu beğendi.
  2. Morpheus

Morpheus   moderator rank8

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Çok yararlı bir paylaşım olmuş eline sağlık alkis:

3. Collapse

Collapse   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    165
    Ödül Puanları:
    73
    :beer:

4. RedQueen

RedQueen Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni
    Hacım eline sağlık çok iyi oldu bu anlatımı yaptığın ^^ yaptıklarının hepsini yaptım ancak neden olmadığını şimdi anlıyorum sanırım. Bu yaptıklarınla otomatik olarak 80 portu kullanılıyor ve benim pcde vsro için kurduğum panel vs de 80 portunu kullandığı için bende çalışmadığını düşünüyorum :D

5. reynold

reynold   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler. :)

6. RedQueen

RedQueen Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni
    Eline sağlık hacım tekrar. Düzelttim şimdi sorunsuz çalışıyor :)

7. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    80 portunu ayni zamanda skype ve sanal hostinf geyiklerinin veritabanida kullaniyor.