s.a beyler bi sorun var botu başlatıyorum 1 2 vuruyor sonra return çekiyor.botun seyir bölümünden takip ettim arrow kalmadığı için şehre döüldü diyor arrow war char okçu zaten sebebi nedir ? arrow bittiği şehre dön seçeneği işaretli onumu kaldırmam gerek

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Evet buradan indirdim dediğiniz her şeyi yaptım eskiden kullanıyordum sonra silmiştim tekrar indirdim ama login olmuyor Windows 8.1 işletim sitemim
Bir yerde yanlışlık yapıyorsunuzdur muhtemelen. mBotLoader.exe'den (boşluksuz) girin , bazen ilk girişte login olmuyor kapatıp tekrar açıyorum ara sıra.

Dediğin dosyadan açıyodum zaten ama yinede yok bak senin mesajı okuduğumdan beridir ardı ardına deniyorum yine de olmadı

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
@kara_man
Ben şuan aktif şekilde kullanıyorum ,Şimdi sen (GirişYap) dedikten sonra bu hatayı alıcaksın 'An unknown error occured while checking for a mBot update' bu hatayı verdikten sorna tekrar (GirişYap) butonuna basıcaksın zaten allta (başarı ile giriş yapılmıştır) yazıcak ve ''Clienti başlat'' diyeceksin oyundasın..

msvcp120 dll hatası alıyorum wın 10 var bende ama cozum bılen varsa lutfen rıca edıyorum yardım

Yukarı Alt