UnDeFeateD demiş ki:
Lemonade demiş ki:
KdBot çalışıyor olabilir. Denemek lazım, dandik bir bot ama iş görür.
dandik mi? İlk göz ağrımız o bizim nasıl dandik dersin hiçte dandik değil bi kere :D Sadece script yapılmıyo ve vietnamca :)
ahaha bilmezmiyim :kalp: botu çözmek için konferanslar yapardık. Bir çok kişi ile bu şekilde tanıştım :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Lemonade demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
Lemonade demiş ki:
KdBot çalışıyor olabilir. Denemek lazım, dandik bir bot ama iş görür.
dandik mi? İlk göz ağrımız o bizim nasıl dandik dersin hiçte dandik değil bi kere :D Sadece script yapılmıyo ve vietnamca :)
ahaha bilmezmiyim :kalp: botu çözmek için konferanslar yapardık. Bir çok kişi ile bu şekilde tanıştım :D
KDBot omrumuzu yedi resmen.

Takımı
Galatasaray
Şöyle ki mbot crack kapanmadı, mbot'u crackleyenin botserverı çökmüş durumda ve adam 7/24 afk epvpde bile son postu ayın 1inde atılmış, tahminimce adam farkında bile değil, bilerek yapsaydı bir açıklamada bulunurdu tahminimce max. 2-3 güne düzelecektir düzelmese bile zaten epvpde yapıyı çözmüş durumdalar yeni bir crack de çıkabilir yani.

kdbota gelince dandiktir evet (bu arada kdbotu vietnam forumlarından ilk kez alıp, çevirip yayınlayanın ben oldugunu belirtmek istertim, (asla hava atmıyorum): http://www.elitepvpers.com/forum/privat ... rvers.html) ama işinizi hafiften görür ama playsronun yeni serverında çalışmayacaktır çünkü new vsro files ile açılacak (new vsro files ile mbot bile çalışmıyor olabilir bilgim yok.)

Takımı
Seçiniz...
sarkoLata demiş ki:
Şöyle ki mbot crack kapanmadı, mbot'u crackleyenin botserverı çökmüş durumda ve adam 7/24 afk epvpde bile son postu ayın 1inde atılmış, tahminimce adam farkında bile değil, bilerek yapsaydı bir açıklamada bulunurdu tahminimce max. 2-3 güne düzelecektir düzelmese bile zaten epvpde yapıyı çözmüş durumdalar yeni bir crack de çıkabilir yani.

kdbota gelince dandiktir evet (bu arada kdbotu vietnam forumlarından ilk kez alıp, çevirip yayınlayanın ben oldugunu belirtmek istertim, (asla hava atmıyorum): http://www.elitepvpers.com/forum/privat ... rvers.html) ama işinizi hafiften görür ama playsronun yeni serverında çalışmayacaktır çünkü new vsro files ile açılacak (new vsro files ile mbot bile çalışmıyor olabilir bilgim yok.)
hava atma len 8) :P

Takımı
Besiktas

[VSRO]Mbot Crack server'ın çökmesi nedeni ile kapanmıştı an itibariyle tekrar açılmıştır!

Bütün Extraloob Üyelerine Duyrulur

Saygılarımızla;

Takımı
Seçiniz...
Lemonade demiş ki:

[VSRO]Mbot Crack server'ın çökmesi nedeni ile kapanmıştı an itibariyle tekrar açılmıştır!

Bütün Extraloob Üyelerine Duyrulur

Saygılarımızla;

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

botu acıyorum şifre giriyoruş ama client aç diyince 2-3 saniye bekletiyo ama client acılmıyor nasıl çözebilirim

böyle bi hata alıyorum cannot find key signature. maybe client is packed. packed client is not supported

blader41 demiş ki:
Lemonade demiş ki:
blader41 demiş ki:
böyle bi hata alıyorum cannot find key signature. maybe client is packed. packed client is not supported
New Vsro Files'larda çalışmıyor mbot, sanırım bundan kaynaklanıyor.
ne yapmam gerek acaba çözümü var mı?
Çözüm yok, bu durum oynadığınız server ile ilgili.

latinboy demiş ki:
CİFT ÇAR ACMAK ISTIYORUM ARKADASLAR NE OLUR YARDIM EDIN ERIDIM BITTIM SINIRDEN YA

mbot yardımıyla istedigin kadar char acabilirsiniz her bir char için 1 klasör yapıcaksın bu kadar

Yukarı Alt