1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

vsro dosyası

1. emiru

emiru Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba formda yeniyim tam olarak konuların nereye açılacağını bilmiyorum umarım doğru yere açıyorum dur :think:

kendi bilgisayarıma private server kurmak istiyorum bir kaç arkadaşla beraber oynamak için harita da bazı yerler kapalıda olabilir vsro dosyaları ve video lu anlatımı vardı ancak bilgisayara format atınca oda gitti elinde dosyaları tam ve düzgün olan biri varsa paylaşırsa sevinirim formda ki çoğu konuya baktım ancak istediğimi bulamadım ya dosya eksik ya link kırıktı gözümden kaçan varsa link olarakta paylaşırsanız sevinirim şimdiden çok teşekkürler.

yazımda hatam olduysa af ola

2. AngeLicMoon

AngeLicMoon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç başlama kardeşim boş işler bunlar. Gir privatede oyna ama server kurmaya uğraşma. Db buluyorsun clientle uymuyor. Client arıyon buluyon bug oluyor. Yapamıyon canın sıkılıyor. Yani boşuna çabaların. Usta bir ekibin var mı ? Zevk amaçlı kuracağım diyorsan da uğraşılmaz :wink1:

3. emiru

emiru Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla hocam bi kac arkadas var oyle pvp yapmak icin basit bisey istiyoruz baya server denedik ama bi turlu duzgun istedigimiz bi sw bulamadik onun icin hani 12 dg 120 cap bi sw kurmayi dusundum kaleler kapali falan basit db isimi cozer diye dusunuyorum bi ara baya ugrastim ama dedigin gibi bi turlu db yi duzgun aktaramadim oyle zevkine yani boyle seylerden de ugrasmayi severim ama duzgun dosya ve anlatimini bulursam tabi :wink1: eger bildigin varsa paylasirsan sevinirim

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Şubat 2016
  4. emiru

emiru Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
    ]

Valla hocam bi kac arkadas var oyle pvp yapmak icin basit bisey istiyoruz baya server denedik ama bi turlu duzgun istedigimiz bi sw bulamadik onun icin hani 12 dg 120 cap bi sw kurmayi dusundum kaleler kapali falan basit db isimi cozer diye dusunuyorum bi ara baya ugrastim ama dedigin gibi bi turlu db yi duzgun aktaramadim oyle zevkine yani boyle seylerden de ugrasmayi severim ama duzgun dosya ve anlatimini bulursam tabi :wink1: eger bildigin varsa paylasirsan sevinirim

5. AngeLicMoon

AngeLicMoon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş hiç tavsiye etmiyorum. en fazla 3 gün oynarsınız. sıkılırsınız sonra uğraştığına değmez. benden demesi.

6. emiru

emiru Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Hm hadi ya baya yapmayi dusunmustum olsa iyi olurdu hos hala duzgun bitane bulacagimdan umidim var degicek cinsinden olani :wink1:

7. RedQueen

RedQueen Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni
    Düzgün db bulacağını sanmıyorum nette şuanda kırık olmayan bir sürü var ama hepsi sorunlu emin ol çoğunu denedim bende arkadaşlarla 10 kişi falan oynaamak için açıcaktım ama mümkün olmadı çok uğraştım.

8. emiru

emiru Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu mesaj RedQueen rumuzlu uyeden alinti yapildi
    hm vay arkadaş ya bişeye niyetlendik onda da düzgününü bulamıyacaz mı peki böyle düzgün bi sw bilen varmı bilmiyorum biliyomusunuz glory sro gibi mesela