saytan_48 demiş ki:
BLUE ZERK MEDİA.PK2

MULTİCLİENT,ZOOM HACK VS. CLİENT 1,041

OTO TUŞLARA BASMA

AUTO SELECT

PK2 EDİTÖR

ilk olarak dosyaları rardan cıkartın ve Auto selecti Vsronun kurulu olduğu yere atın.Sonra auto selecte çift tıklatın.

Böyle bişey gelecek.
sonra en üstekine broswe diyin ve pk2editör.exe dosyasını seçin.
alttaki broswedende mediayı seçin.

Daha sonra edite tıklayın.karşınıza bir uyarı çıkar ok deyin. daha sonra bir pencere açılacak.

O pencerede yukarıda file deyip openı seçin. open dedikten sonra Vsronun mediasını seçip tamam deyin. %-10 sn bekleyin size bir uyarı gelecek ok deyip oyuna girin.

Oyuna girdikten sonra A ya basın böyle birşey gelir.

Sonra Alt+Tab ile auto selecte gelip refresh yapın. refreshin üzerindeki yerden Çince gibi birşey çıkar onu seçip Enable yapın gelen uyarıya tamam deyip Alt+Tab ile oyuna girin.

A ya basıp auto select işaretini Skillerin olduğu F1-F2-F3F4 artık hangini kullanıosanız birine koyun. Sonra oto tuşlara basma programı ile kasmaya başlatın.

SABİT LÜTFEN

- Resim Silinmiş.
full trojen bu ne ayak

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Sen buna anlatım mı diyorsun ? hiç bişeyin detayı yok adam gibi. Virüsü geçtim, pk2 editör de media yı seçince uyarı falan veriyo demişsin ben o uyarıyı alamadım Out of memory diye hata geldi ne yapıcam şimdi ? bi işe başladığında bitirmeden kalkma saçma sapan şeyler çıkıyor sonunda az uğraşsaymışsın iyi olurmuş

Yukarı Alt