Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Transfer Komitemiz, Volkan Demirel’i bekliyorTransfer Komitemiz, Volkan Demirel'i bekliyor. A Milli Takım'ın Azerbaycan ve Fransa ile oynadığı maçlar sonrasında transfer görüşmeleri için menajeri Erdinç Şehit'e yetki vererek tatile çıkan tecrübeli kalecinin yarın İstanbul'a gelmesi bekleniyor. Nişanlısı ile birlikte sessiz sedasız bir ortamda tatil yapan Volkan Demirel'in yönetimle baş başa konuşarak transfere son noktayı koyacağı öğrenildi. Daha önce Mehmet Topuz'un aldığı transfer ücretini örnek göstererek, aldığı ücrete zam isteyen Volkan Demirel'e 1.6 milyon Euro teklif eden yönetimin bu rakamı biraz daha yukarıya çıkaracağı öğrenildi.

Christoph Daum'un yurt dışından kaleci arayışlarında istediği sonucu alamadığı ve Volkan için son kararını verdiği bildirildi. Verilen ücreti kabul etmesi beklenen Volkan Demirel'in pazartesi sabahı sözleşmesini yenileyeceği iddia edildi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
daum oynatmaya karar verdi herhalde, hiç sevmedi volkan'ı gitti :D

Prada

Ne yapsın başka. Yerli kaleci yok piyasada kontenjanıda yabancı kaleciye harcamak istemiyolar.. El mahkum ayı yavrusuna :P

ayı yavrusu :D nu severim ben yabancılar ne kadar ücret alıyolar volkan bazılarından daha iiyi işler yaptığı halde az alıyo bence haklı daum u da severim volkanıda valla bu sene feneri sevmeye başladım beni futbol dan soğutan fener gitti yeni fener geldi[İNŞ]

Yukarı Alt