Larxene

Öğreniyorum
- Resim Silinmiş.

Volkan Demirel: Gerekli dersleri aldım

Aylar süren görüşmeler sonrası yönetimle anlaşmaya varan ve 4 yıllık yeni sözleşmeye imza atan Volkan Demirel, geleceğe umutla bakıyor.

Teknik direktör Daum’un, önceki döneminde kendisi hakkında, “onu kalede görünce dehşete kapılıyorum” demesi yüzünden sözleşme imzalamakta tereddüt eden ancak hocasının, “O, Türkiye’nin bir numarası” sözleriyle morali yerine gelen tecrübeli kaleci, geçmişe bir sünger çektiğini söyledi. Tecrübesizlikten bazı hatalar yaptığını da kabul eden Volkan, “Ben, gerekli dersleri aldım ve tecrübe kazandım. Hocamın güvenini boşa çıkarmayacağım. Artık sahalarda çok farklı bir Volkan olacak” iddiasında bulundu.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bütün fenerbahçeliler geleceğe umutla bakıyor sizlerin arkasında bu taraftar var bütün imkanalrla elinizden geldiğinin en iyisii yapın

Larxene

Öğreniyorum
V.I.P demiş ki:
Bütün fenerbahçeliler geleceğe umutla bakıyor sizlerin arkasında bu taraftar var bütün imkanalrla elinizden geldiğinin en iyisii yapın
+1907

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
V.I.P demiş ki:
Ben şuanlık umutla falan bakmıyorum hacım.Yabancı transferlerin kalitesine göre belirleyeceğim tavrımı.Evet Anelkaları Ortegaları Carlosları getiren Aziz başkan ama Josicoları Maldonadoları da getiren ta kendisi. :think:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Fre3sTyLe demiş ki:
V.I.P demiş ki:
Ben şuanlık umutla falan bakmıyorum hacım.Yabancı transferlerin kalitesine göre belirleyeceğim tavrımı.Evet Anelkaları Ortegaları Carlosları getiren Aziz başkan ama Josicoları Maldonadoları da getiren ta kendisi. :think:
O transferlere aragonesin takımı batırma planı diyelim aziz başkan ne deniyorsa alıyor daumun istediğini alıcaktır daha geç değil 2 isim daha gelebilir

Yukarı Alt