_TheFireBender_ Arkadaşımız ölmedi kalbi bir mucize ile tekrar atmaya daha doğrusu kalp çarpışları çok minik oldugundan makinalar farkedememiş aramıza geri döndü diğer topic telaş olmaması ve volkanın rahatsız olmaması nedeniyle tarafımca kaldırılmıştır.
Sanırım 1-2 haftaya toplarlayıp aramıza döner:)

Dipnot:Hastanede yanına gittim gerekli bilgileri aldım, topic i acan kuzeni gülşah biraz ufak oldugundan panik yapmıs hemen, bende açtım deyince gelip düzelteyim dedim. Sonradan dönerse hem volkan rahatsız olmasın. Hemde adı yalancıya cıkmasın diye.

Topicteki yorumları okudum. Bi açıklama yapayım Volkanın asıl ismi Murattı ama ismini sevmediğinden mahkemeye başvurup ismini Volkan olarak değiştirdi yani Volkan ve Murat aynı kişidir saygılarla.

allahım inanamıyorum nasıl sevindim anlatamam allah bizim dualarımız sayesinde yüzüne baktı oley be :)

Hastanede yanına gittim gerekli bilgileri aldım, topic i acan kuzeni gülşah biraz ufak oldugundan panik yapmıs hemen, bende açtım deyince gelip düzelteyim dedim. Sonradan dönerse hem volkan rahatsız olmasın. Hemde adı yalancıya cıkmasın diye.

Abi neyse ya. Sapa sağlam adamada. .. .. . denmez ki. Baya panik olmuş, bilincini falan mı yitirdi. Neyse konu kapansın. Çok sevindim bu habere gerçekten. Yeniden hayata dönmesi inanılmaz birşey. Hastaneden çıksın hemen bekliyoruz buraya. Kutlamak şart.

ohhh vallahi çok sevindim bu habere Allah biliyo kaç kere dua ettim

ya The Fire Bender nickli arkadasımız eski SarıKedi degilmi onn adı murat degilmi hastamı anlamadım ??????????

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Topic Global yapilmistir,herkesin gormesi sevinmesi acisindan...

PS : Gecmis olsun...

Yukarı Alt