Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Vista için ATI Catalyst 8.1 kullanıma sunuldu.

ATI'nin daha çok HD ekran kartı serileri için merakla beklenen CrossfireX destekli güncel sürücüleri, vista için BETA olarak çıkmış durumda. 32-bit ve 64-bit işletim sistemlerini destekleyen yeni sürücüler, diğer tüm Radeon serileri ile de tam destekli (Radeon HD 3200, 3450, 3470, 3650 ve çift çekirdekli RV670 Radeon HD 3870 X2 dahil).

140MB'lık yeni sürücü paketini yüklemek için Softpedia sitesini kullanabilirsiniz.

BaTTeRST demiş ki:
frover xp headbang2ft9 hiç ısınamadım vistaya
Şuan Bende foreverXP diyorum ama ;
Windows xp çıktığındada kimse ısınamamıştı xp ye zamanla güvenlik güncelleştirmeleri ve yeni grafikler geldikce herkes xp ye doğru yol almıştı.Vista'da öyle olacak...

Jigsaw

Aileden
BaTTeRST demiş ki:
Vista'ya geçmek için DirectX 10'dan başka bir sebep yok zaten bence. Razz Uyumsuzluk üstüne uyumsuzluk hiç bir şey kurulmuyor böööh. Çaktım formatı kurduğum gibi.

belirsizzzzz

Aileden
Crossie demiş ki:
BaTTeRST demiş ki:
Şuan Bende foreverXP diyorum ama ;
Windows xp çıktığındada kimse ısınamamıştı xp ye zamanla güvenlik güncelleştirmeleri ve yeni grafikler geldikce herkes xp ye doğru yol almıştı.Vista'da öyle olacak...
o zmanlar xp gibi perfomansı yğksek bir işletm sistemi yoktu şuan xp güncelleştirmeleri vs vs herşeyiyle harika anca xp de sorun olur vistada olmaz ozaman vista forever derim perde

Yukarı Alt