bir pcde iki oyun açabilmek için virtual pc yi önermiştiniz bunun hakkında sitede daha ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim nasıl kurabiliriz ve neler yapmamız gerekiyor

sofmod dosyasıyla calısıodu ben siteye koymustm ama virüs die vır vır edenlerdne dolayı linki editledim

verdigin link için tşk ben saten indir inceledim anlamadıgım şey nasıl kurdukdan sonra neler yapcam yani ayar istiyomu yoksa sadece kurmak yeterlimi bu arada pc kaldırır sm ile 4 oyun kaldırıyo

AMAZON demiş ki:
verdigin link için tşk ben saten indir inceledim anlamadıgım şey nasıl kurdukdan sonra neler yapcam yani ayar istiyomu yoksa sadece kurmak yeterlimi bu arada pc kaldırır sm ile 4 oyun kaldırıyo
sorun zaten sm gibi çalışmaması kısaca şöyle özetliyim win xp nin içinde bi win xp daha çalıştırıyo yani 2 win xp 2 silkroad çalışıcak o yüzden en az 2 gb ram lazım Cool

virtial pc kurdum sanal pvye windows yükledim pc yi res atttım açamıyorum sanl pcyi virtual pv görmüyor nasıl açıcam Crying or Very sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
arkadaşlar kurdum gayet iyi ama ekran kartını tanımıyo çok ugrastım ekran kartını S3trio olarak görüyo :)))

driverini yüklüyorum gene yok

Yukarı Alt