arkadaslar VIP üyelik alan varsa ECSRO(VIP) serverındaki yenilikleri burdan foto ile gösterebilir mi ?? bende almayı düşündüğüm için bu konuyu açmak istedim, saygılarımla ..

Gm notice geçerek VIP serverının açıldığını söyledi üyelik alan arkadaslar oyunda olan bazı yenilikleri neler var fotolarile gösterebilirmisiiz lütfen ?? Ve en önemlisi Exp oranıı :S ECSRO daki gibi Exp oranı aynımı yoqsa İSRO daki gibimi birazcıkkkk bilgiii plss ...

oyun suanda açık ama EXL den kimse üyelik almadı sanırım birisi resimleri çekip göstrse geçiceğim herşy hazır kredi kartı hazır yanıbaşımda duruyor bu VIP çok güsel olucak bence her önüne gelen girememesi süper olucak VIP de bence türk yabancı düşmanlığıda olmayacak çünü 10k plsciler + beni kasarmısıncılar olmyacağındn güsel olucak .. ECSRO da birbirine saldıran saldırana .. güsel şeyler olucağını ümid ederek başlamak istiyorum tmm hadi diyelim bişe bilip görmeden üyelik aldık bir kişi almıssa üyelik ve oyuna girdiyse bu topic de foto göstersin yha ltfn ..

WeAre

Buralıyım
ben kimse almadı diye biliyorum sen al bak o server süper hiç bi sorunu yok büyük ihtimal bende oraya geçecem

üyeliği alıyorum bakalım neler olucak bakalım .. serverlisten bakayım dedim kaç kişi oyunda 7 :D

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

WeAre

Buralıyım
TcranberrieS demiş ki:
üyeliği alıyorum bakalım neler olucak bakalım .. serverlisten bakayım dedim kaç kişi oyunda 7 :D

- Resim Silinmiş.
aldınmı aldıysan ss koyarmısın bizde bakalım bende geçmeyi düşünüyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
üyelk alma sitesi suanda kapalı ama açıldığı gibi üyelik alıcam hemen açılmasını beqle şimdi pff yha ..

WeAre

Buralıyım
TcranberrieS demiş ki:
üyelk alma sitesi suanda kapalı ama açıldığı gibi üyelik alıcam hemen açılmasını beqle şimdi pff yha ..
ocean ile bire bir konuş ondan al

WeAre

Buralıyım
hehralde son res den sonra benim acıyacap bir çarım kalmıcak :(

WeAre

Buralıyım
valaha bi geceleri pc başında botla kasarım ama sabaha karşı uyuya kalmışım adamlar ss almış yapacak bişey yok dua ediyorum işn 1 lwl yaparlar blocklarlarsa çok üzülürüm

Yukarı Alt