1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Vip Server Piyasa

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. EmmaW

EmmaW   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar hiç açılmamış pet satıcamda ne kadar eder vip serverda bayadır girmediğim için bilgi sahibi deilim ayrıca diğer açtığım 2 konu kilitlenirse sevinirim:)

2. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ben 70m den diye 2 gündür glob. atıyorum tık yok (:

3. Downfall

Downfall Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    70 mi? vışşş :D ben 300m e diye duyup, heveslenmiştim :D

4. Crown

Crown Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Titus Global Mod. (Gönderme var :D)tatilden dönünce alırım satılmamış olursa :D

5. mertcangs

mertcangs Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    titus berkomunun imzasını görmüyormusun IQRA ve SPYWARE bu forumun üyeleri

6. EmmaW

EmmaW   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    ama hırsız benim charımı çalan üyeleri =) neyse geri aldım nasılsa ayrıca çalan ıqra ya(belki spywarenin kılığına girmiştir) çok tşkür 74 lvl char için =)

7. Crown

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ulan alayınızın anasına küfretmek gerekiyorda forumda yapmıyorum .

ULAN HİÇ Mİ İNSAF ANLAMA YOK SENDE KENDİ ACCOUNTUNU ALCAN DİYE BENİm 79 lvl glaiver vererek ALDIĞIM ACCOUNTTAN VE İÇİNDEKİ CHARDAN ETTİN ŞEREFSİZLİK YAPMADA ADAM GİBİ VER ŞUNU YADA ADRES VER BEN GELİP ALMASINIDA BİLİRİM!

Ama o charıda içindekileride sana helal etmiyorum bunu anladın mı orda benim 79 lvl glaiver ve 74 nukere verdiğim 25 günüm gitmiş varsın account senin olsun ama inan onu almasınıda bilirim .AL ACCOUNT SENİN OLSUN O SERVERDA 1 TÜRK GUİLDİNE GİREBİLCEKMİSİN GİRİP MİLLETE BUNLARI ANLATMAYIDA BİLİRİM HEPSİ BENİ SENDEN ÇOK SEVER BUNA İNAN!AZ AKLIN VARSA O CHARI SİLERSİN.

Büyük harfler için özür dilerim beni vipde oynayan nerdeyse tüm Türkler bilir .Hesabım çalınmadan önce oyunda 1 Türke küfrettiysem neyim çalındıktan sonra gerek oceana gerek bunlara söylemediğim küfür kalmadı.Accountumu benle yaşıt olan ama anlama kapasitesi 5 yaşta olandan bile az olan birine kaptırdığım için hiç de üzgün hayattan bezgin değilim onun cezası öbür tarafta zaten verilir . Wax girince şu şerefsizi guildden at olur mu..

ŞUNU UNUTMAYIN KiLL 'in tek bir lvlinde başkasının emeği yoktur tamamen ben kastım o charı.

8. EmmaW

EmmaW   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    ULAN KENDİ PARAMLA ALDIĞIM ACC. YÜZÜNDEN OLAY ÇIKIYO KARDEŞİM SEN TAKAS ETMİŞSEN NAPIYIM BENİMDE ÇALINDA SENİ ANLAYABİLİYORUM SANA VERSEM BEN NE YAPICAAM BU SEFER? ŞUNUDA SÖLÜYORUM KiLL'i BEN KASMADIM GOLDTİME KASMIŞ AMA KiLL İN ACC I BENİM KENDİ PARAMLA ALDIĞIM ACC. BENDE O ACC. A 80 LVL XBOW DEİŞCEKTİM İŞTE O SPYWARE ALDI ŞİFREYİ ÇALDI GİTTİ NASIL YAPMIŞSA ŞİFREYİDE DEİŞTİRMİŞ :S YANİ ÜZGÜNÜM AMA ARTIK KİLL BENİM CHARIM :( EĞER İTEMLERİ SEN HELAL ETMİYOSAN BENDE SANA BENİM ACCIMDA GEÇİRDİĞİN SANİYELERİ HELAL ETMİYORUM!
    NOT:BAĞIRDIĞIM İÇİN BÜYÜK YAZDIM LÜTFEN UYARMAYIN!

9. Crown

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lütfen uyarmayınmış ben onları uyarıyı göze alarak yazdım ve yine yazıyorum.

BEYLER OLAYI Bİ DÜŞÜNÜN ŞİMDİ KİM HAKLI GÖRÜCEKSİNİZ. BU BERKOMU DENEN insan IQRA YLA MI NE Bİ TAKAS YAPMIŞ.TAKAS SONUCU DOLANDIRILMIŞ VİP ACCSİNİ TAKAS YAPTIĞI kişiye kaptırmış.Ben hiç olaylardan haberim olmadan 79 lvl glaiverimi bunun accountunu kaptırdığı kişiye verdim ve o accountu aldım.Vipde 74 lvle kadar bir nuker kastım şimdi bu anlaması özürlü şahıs (olaya neresiyle bakıyor bilmiyorum ama) gelmiş bana o account benim diyo bu nası bir mantık??SENİN BENİM ÜSTÜNDE HARAM ETMEYE NE HAKKIN VARDA HARAM ETTİĞİNİ SANIYORSUN??TAMAM Defol git oyna oyununu şu mübarek günde ağzımı daha fzla açmıyım ben diyceğimi dedim.

Pmden adresini gönderde bide canlı olarak konuşalım bakalım....

10. EmmaW

EmmaW   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    lol...konuya kilit atabilirsiniz uyarı atmayın nolurrrr xD ya banlarsanız banlayın çokta umrumda =)

11. Crown

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hala işin dalgasında ya...Ciddiyeti kavrayamadın galiba.

Pm dende söyledim kas kas sonra ben şifreyi değiştirtmeyi bilirim.

12. EmmaW

EmmaW   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    ya bu olayda benim suçum 0... ben senin nerden biliyim o çalan adamla takas yaptığını kuşlarmı söylesin?ayrıca ben çalındığında basbas bağırmıştım vip acc çalındı fln diye kendi vip acc.ımı geri aldım suçlu ben oldum :S ne biliim senin charınla takas ettiğini :S

13. Crown

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi öğrendin.Suçun o accountu benden alana kadar 0dı şimdi tüm suç sende...

Hatta açtığın önceki çalındı konularındada yazdım.Ben accountu satın almışım ne diyim bu adamınmış bu account çalınmış geri mi veriyim diyim?Benim verdiğim 79 lvl glaiver ne olucak peki ?

Onu geçtim 0 an kastığım 74 lvl char ne olucak ?Sen sadece boş bir account kaybetmişsin,ben hem 74 nukerimi hem 79 glaiverimi kaybetmiş olmadım mı?

14. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kilit

tartışmalarınızı msn den yapın.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.