Benim lvl fazla değil benim yaklaşık 3 hafta önce 78 lvllik charıma el kondu biliyon mu :D

İşime gelir vallaha silinirse çalınan charımda silincek yaşasın kötülük :D

Herşey silinirse yazık olcak çoğu Türke :(

WeAre

Buralıyım
Beyler %99 db nin yedeği vardır onu koyarlar kafanı yormayın eğer yoksa ozaman korkabilirsiniz

(info by P-master)

At the moment you are unable to login at the VIP server.
Reason:
Many user havn't changed their password after the db7 incident. So some accounts got hacked by db7. To prevent that some people destroy the gameplay of the VIP users by stealing their accounts/items nobody is able to connect to the VIP server now.

The accounts of the most user aren't lost, you can't login due to security reasons.
A system to clear the actual situation will be published today or within the next days.
şu anda VIP serverda login olamamaktasınız.
Sebep.
Birçok kullanıcı db7 olayından sonra onların şifrelerini değiştiremedi/değiştirmedi. Bu yüzden bazı kullanıcılar db7 tarafından hacklendi.Önlem için bazı kişilerin VIP hesaplarının onların çalınan itemleri/hesapları beraber ortadan kaldırıldı. Hiçkimsenin şu anda oyuna bağlanması mümkün deil.

Hesapların birçoğu kaybedilmedi, Güvenlik sebepleri dolasıyla login olamıyorsunuz.İlerdeki günlerde veya bugün sistemin son halinin güncel durumu yayınlanmış olacak.

Çeviri bana aittir :coffee:

deepdevilll demiş ki:
Beyler %99 db nin yedeği vardır onu koyarlar kafanı yormayın eğer yoksa ozaman korkabilirsiniz
Vardır herhalde yoksada açılır açılmaz server yabancılardan uyuz olduğum adamların isim haklarına koncam :mrgreen:

Kendileri kasıtlı olarak mı silmişler yani güvenlik için bazı accountları ??

Raffinenin olayda azda olsa adı geçiyor inşallah bi yamuk yapmazlar .

Ps: Flood oldu ama kusura bakmayın 2 pencere açıp öyle yazmışım :think:

WeAre

Buralıyım
kurkur demiş ki:
Benim ruhum bile duymadı çünkü Bitch denilen dolandırıcı charımı hacklemişti adamın ne mal olduğuna buradan bakabilirsiniz (herkes onu iyi biri olarak görüyor)
http://img247.imageshack.us/my.php?image=sro2008090714585110zg0.jpg
bilmediğin bişey vardır serkan senin çarına kalmadı o 28 yaşında evli 1 çocuk babası ve maddi durumu çok iyi olan bir insan olayın ne olduğunu öğren önce bence arkadaşı veya başka kişidir çardaki ben soracam ona

deepdevilll demiş ki:
kurkur demiş ki:
Benim ruhum bile duymadı çünkü Bitch denilen dolandırıcı charımı hacklemişti adamın ne mal olduğuna buradan bakabilirsiniz (herkes onu iyi biri olarak görüyor)
bilmediğin bişey vardır serkan senin çarına kalmadı o 28 yaşında evli 1 çocuk babası ve maddi durumu çok iyi olan bir insan olayın ne olduğunu öğren önce bence arkadaşı veya başka kişidir çardaki ben soracam ona
KiLL bendeyken aynı guildde baya bir durduk sanırsam aynı ortamda durduğumuz süre içerisinde tanıdığım kadarı ile gayet iyi bir insan :think:

Ki bilemiycem herşey olabilir şeytan değil mi herkesin aklına girebilir :evil:

WeAre

Buralıyım
Cant KiLL Me demiş ki:
deepdevilll demiş ki:
kurkur demiş ki:
KiLL bendeyken aynı guildde baya bir durduk sanırsam aynı ortamda durduğumuz süre içerisinde tanıdığım kadarı ile gayet iyi bir insan :think:

Ki bilemiycem herşey olabilir şeytan değil mi herkesin aklına girebilir :evil:
yok alp serkan kesinlikle yapmaz herhalde arkadşaa bi şaka vb yapmış db ler hacked olunca bilemicem

Server
Assos
Takımı
Besiktas
TheDeeP demiş ki:
yha beyler vip te herkez oyunda mı suan benim pw hala yanlış dio da
Valla server açılmışta en son baktıgımda serverlist ten baktıgımda oyunda 6 kişi vardı..ID PW bilsek giricez de bilemiyorum..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
İşte gösteriyim bi de görsel gör dedim :D

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
O 4 kişide gmler yada test charları felandır herhalde nasıl olcak başka silkroad-trader.de de açıklarlar şurdan felan değiştirebilirsiniz diye.Güncel halinde kaç kişi var şuan ??

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Cant KiLL Me demiş ki:
O 4 kişide gmler yada test charları felandır herhalde nasıl olcak başka silkroad-trader.de de açıklarlar şurdan felan değiştirebilirsiniz diye.Güncel halinde kaç kişi var şuan ??
Şuanda silkroad-trader.de sitesinde buradan yeni şifre ayarlayın fln diye bir açıklama yok..Ama oyunda birilerinin oldugu kesin bugun en çok 9 kişi online olarak gördüm..Şuanda da 8 kişi online gözüküyor..

Bu online olanlar buyuk ihtimal ya GM ler yada diğerleri arkadaşlar..

GM ler değildir sanırsam çünkü 7 - 8 kişi var oyunda ve bunların hepsi normal kullanıcı bende dahilim buna nick: Dwyane

Server
Assos
Takımı
Besiktas
BaYJ demiş ki:
GM ler değildir sanırsam çünkü 7 - 8 kişi var oyunda ve bunların hepsi normal kullanıcı bende dahilim buna nick: Dwyane
Sen nasıl girdin..Girerken denediğin PW söler misin belki herkesin PW odur..ID bilmedikçe sorun yok ki zaten PW öğrensek şifre de değiştirebiliriz..Lütfen en kısa zamanda girdiğin PW buraya yazarsan benle birlikte birçok kişiyi kurtarmış olursun...

Yukarı Alt