Server
Assos
Takımı
Besiktas
Evet arkadaşlar bu mesajı yazmamdan tam tamına 10 dk önce oyundan düşen bir daha giremiyor ID-PW yanlış diyor fakat her char için geçerli bu..Sanırım serverdaki herkes hacklendi !

Zaten sabahta GM olmayan kaçak bir oyuncuda GM yetkileri vardı..Ben yarkanı kestim diye bana hediye olarak 100m + clock + grab pet + pre vermişti..

Shetanda geldi bana bunun kim oldugunu tanıyıp tanımadığımı ve yetkileri nasıl aldıgını sordu..İşte bunlarda bir-kaç SS ;

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
We are working on a restore system for all hacked vip-accounts. Until all information are safe the server will be down. Expected downtime: Up to 48h

Of OF :(

_RoJaNu_ demiş ki:
We are working on a restore system for all hacked vip-accounts. Until all information are safe the server will be down. Expected downtime: Up to 48h

Of OF :(
ne dmk istiyo anlamadim da :cry: :cry: :detective:

Shinny resmi gm değil miydi ya :P

Yarın okul açılıyo okullar açılmadan biraz kasıyım diyodum adam gibi ,bitek bugün dışarı çıkmıyorum ondada server gitti.

Bugün doğum günün mü :mrgreen:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
BaYJ demiş ki:
raffi guilden cıkalım dedik basımıza gelmeyen kalmadı ben Dwyane :D
Baktılar siz çıkıyonuz bunlarda daha iş olmaz diye oyunu hackledi adamlar..

Cant KiLL Me demiş ki:
Shinny resmi gm değil miydi ya :P

Yarın okul açılıyo okullar açılmadan biraz kasıyım diyodum adam gibi ,bitek bugün dışarı çıkmıyorum ondada server gitti.

Bugün doğum günün mü :mrgreen:
Shiny resmi GM değil ! Okulların açılması üzerine kapandı iyi oldu bence zaten öle oynayamayaktık xD

Bugun dogum gunum değil..Shetanla konuşurken heyecanlandım bana onları hediye verdi diyeceğime dogum gunum bugun ondan verdi dedim :D

Cant KiLL Me demiş ki:
Geri aldımı shetan bari itemleri yoksa duruyo mu :D
Büyk İhtimal Charlar gidecek :) Ne itemi.
Buarada charı takasla almıs veya ellerinde order noları olmayanlar Geri alamayacak Diye Düşünüyorum.

durum kötu gözukuyo maalesef.. db7 hacklendigine göre en son backup db7 yi koyacaklar muhtemelen rollback ten hic böyle bı hesap yoka kadar gidecek.. cogu char sıkıntı yasayacak ..

Geçmiş olsun herkese.. Ben bidaha kasmam çar felan.. Boyle dandik bi oyunu oynuyoruz :S
Ama shaitan kesmek cok zevkli :D 7 oLdu :P

(info by P-master)

At the moment you are unable to login at the VIP server.
Reason:
Many user havn't changed their password after the db7 incident. So some accounts got hacked by db7. To prevent that some people destroy the gameplay of the VIP users by stealing their accounts/items nobody is able to connect to the VIP server now.

The accounts of the most user aren't lost, you can't login due to security reasons.
A system to clear the actual situation will be published today or within the next days.

İnşallah yabancıların hepsi gider nasıl olsa RaFFiNe ayarı çekmiş adama kanka olmuşlar herhal Türklere bişe yapmaz :D

O kadar kısa sürede chara giripde birşeyler yapması çok zor zaten kapattılar serveri.

Cant KiLL Me demiş ki:
İnşallah yabancıların hepsi gider nasıl olsa RaFFiNe ayarı çekmiş adama kanka olmuşlar herhal Türklere bişe yapmaz :D

O kadar kısa sürede chara giripde birşeyler yapması çok zor zaten kapattılar serveri.
db kaydıysa :D herşey gider kanımca ayrıca :D JustFeel aynı guilldeyz :D sn lv fazla değil zaten karlı ckarsın :D herşey 0dan herkez eşit^^

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Cant KiLL Me demiş ki:

Biz adamla kanka oldukta neye yarar herşey sıfırdan tahminimce..Bi daha da imkansız uğraşmam bu kadar :(

Yukarı Alt