EmmaW

ajan05 demiş ki:
XQuwiskyX i yazan yok ben yazcam zaten kendi charımdı ama ne kadar demon kesiyorum diye seviLmesemde 287 demon kesdim o serwerde unutulsun istemem :S
nezamandı bu ? :D bikere bile öyle char görmedim ecsro vipde :D

ayrıca imzan hakkında o imzandaki kişiye vipdeki acc. ımı verdikten 1 gün sonra charım soyuldu suç atmayayım ama ..

ajan05 demiş ki:
XQuwiskyX i yazan yok ben yazcam zaten kendi charımdı ama ne kadar demon kesiyorum diye seviLmesemde 287 demon kesdim o serwerde unutulsun istemem :S
alper dogru söylüyor zamanında serverin ilk 85+9 glaviesi onda idi sonra som +7 swordla degişti sonra gitti sun +7 sword aldı +9 yaptı sun +9 bowu oldu int bow char tabi paso kesiyordu sonrada birtane bayan geldi alperin sun bowunu çaldı.....

lnTerpoL

Bilgiliyim
innfusserabLe demiş ki:
ajan05 demiş ki:
alper dogru söylüyor zamanında serverin ilk 85+9 glaviesi onda idi sonra som +7 swordla degişti sonra gitti sun +7 sword aldı +9 yaptı sun +9 bowu oldu int bow char tabi paso kesiyordu sonrada birtane bayan geldi alperin sun bowunu çaldı.....
tşkkr ederim kardeşim dalgamı geçiyosun diyen arkadaşa söylüyorum eğer sen bu XQuwiskyX i duymadıysan Vip ye ya hiç girmedn yada gruruna yediremiyosun
ikinci oLarak acc mı çaldı diyen arkadaşa söyLüyorm sun bow çalındıkdan 1 gün sonra charda Zeki denen şeref maduru insan tarafından çalındı ve sadece seni deiL benm adımdan sayısız kişiyi doLandırdı

ajan05 demiş ki:
287 kez dediği doğru bu bakımdan en çok kesen o diye biliyorum (+9sun bow farkı tabi bu :rolleyes1: )

ama sen kimin daha çok bileğinin hakkıyla diğer kullanıcılardan bi fazlası olmadan kim daha çok kesti dersen tabi ki : ZeroFire

lnTerpoL

Bilgiliyim
XavioR * demiş ki:
ajan05 demiş ki:
287 kez dediği doğru bu bakımdan en çok kesen o diye biliyorum (+9sun bow farkı tabi bu :rolleyes1: )

ama sen kimin daha çok bileğinin hakkıyla diğer kullanıcılardan bi fazlası olmadan kim daha çok kesti dersen tabi ki : ZeroFire
eminim o aLandada beni geçememişdir sebebini sorcaksın söyLEyeyim
InTerpoL serwerin en sağlam charlarından biriydi bu charın sahibide bendim 90 itemleri olmadığı zamanlardı skillerde tabiki
85+7 glavieye +9 basdım nukerlerın eLinden Demon aLmak her gLavienin işi deiLdir.
yakLaşık 50-55 Demon Shaitan kesmişLiğim var o charLa ^^

Alper , ben InTerpoL'ü kasan yani ben shneZee* unuttun mu bizi ya :) charı benden almıştın.

85+7 glavie ve 85-90 Full bir garment set ile :)

lnTerpoL

Bilgiliyim
XavioR * demiş ki:
Alper , ben InTerpoL'ü kasan yani ben shneZee* unuttun mu bizi ya :) charı benden almıştın.

yok bro unutmadımda biLiyosun demon kesmek her glavienin işi deiL :S
üstelik 1-2 tanedede deiL yakLaşık 50 demon var o charLA

XavioR * demiş ki:

sende beni unutma mert :think: o charda çok büyük emeğim var :P

PhaetoN demiş ki:
XavioR * demiş ki:

sende beni unutma mert :think: o charda çok büyük emeğim var :P

obaaa serhat gel bi görüşelim ya seni unuturmuyum ben gel mutlaka görüşelim msn telefon biliyosun..
bekliyorum

Yukarı Alt