s.a 64 lvl full int nuker ex 50 lerde yan charı 45 lvl full str glavie elindeki sos +3 42 glavie ustunde yuzuklerden biri moon kollu sos ayaklık sos kfalık sos omuzluk sos 80 milyona yakın para + itemler banka 1 sayfa sos diger char garment 2 tane sos var ustunde bankada armor ve pro itemler de var bankada onlardan da kafalık 55 +4 sos kolluk 52+3 sos figer itemler blueli ve +3 skiller lighting 62 fire 62 fire el yakma 9 max force 0 heuksal 30 ama hic bir skill acık deil saglık icin bicheon 0 pacheon 0 XxBeoWulFxX 64 Lvl DeLLyGlavie 45 Lvl mailto:[email protected]

Bu ARkadaşla Kesinlikle Takas Etmeyiniz Charımı Soymuş Bulunuyor Kendisini Allaha Havala Ediyorum İnş Diyer Dünyada Cayır Cayır Yanar Allah Belasını Versin Diyorum Başka Bişi Demiyorum

OsmanGelincik demiş ki:
Bu ARkadaşla Kesinlikle Takas Etmeyiniz Charımı Soymuş Bulunuyor Kendisini Allaha Havala Ediyorum İnş Diyer Dünyada Cayır Cayır Yanar Allah Belasını Versin Diyorum Başka Bişi Demiyorum
20 ytl çok bir şey değildi..

Meddah demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:
arkadaşım ne demeye çalışıyorsun onca emegim her şeyim bir anda silindi gitti böle kişilerin forumda bulunması kesinlikle yanlış

OsmanGelincik demiş ki:
Meddah demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:
arkadaşım ne demeye çalışıyorsun onca emegim her şeyim bir anda silindi gitti böle kişilerin forumda bulunması kesinlikle yanlış
benim orda kastettiğim şey farklı.. sales team.. :wink1:

Yukarı Alt