1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Villa finalde yok!

1. Uykucu

Uykucu Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İspanya'nın en önemli silahlarından David Villa'nın Euro 2008 finalinde oynayamayacağı açıklandı. Golcü oyuncu Rusya'ile oynadıkları ve 3-0 kazanarak finale yükseldikleri yarı final maçında kasında meydana gelen zorlanmanın ardından sakatlık geçirmişti.

26 yaşındaki oyuncu 34. dakikada takımının kazandığı bir serbest vuruşu kullanırken sakatlanmış ve yerini Arsenalli Cesc Fabregas'a bırakmıştı.

Güvendiği isimlerin başında gelen Villa'nın sakatlığı hakkında konuşan İspanya teknik direktörü Luis Aragones oyuncusunun finalde oynayamayacağını söyledi ve "Villa finalde yok. Kasında bir zorlanma geçirdi ve finale O'nsuz çıkacağız" şeklinde konuştu.

Bugüne kadar attığı 4 golle finallerin en golcü oyuncusu olan Villa turnuvanın tek hat-trick'ine Rusya'yı D Grubu'nun açılış mücadelesinde 4-1 yendikleri karşılaşmada imza atmıştı.

Kaderine razı olan golcü oyuncu Villa ise "Şu anda istediğim tek şey Pazar gününün keyfini çıkarmak. Finalde yer alamayacağım için biraz üzgünüm diyebilirim ancak daha fit olan bir takım arkadaşımın benim yerime oynayacak olması daha iyi. Çünkü bu sakatlık beni fena halde topllatıyor" şeklinde konuştu.

2. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Büyük eksik İspanya için...

3. UrbanChaos

UrbanChaos Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: