Vidiç'in aklı İnönü'de kaldı!
Manchester United'ın Sırp savunma oyuncusu Nemanja Vidiç, “Beşiktaş güçlü ve sert bir takım. Ayrıca taraftarı da çok ateşli. Rakip takımlar için burada futbol oynamak gerçekten çok zor” dedi.

Dünyanın en büyük kulüpleri arasında gösterilen Manchester United, İstanbul’da kazanmasına rağmen hem Beşiktaş’ın futboluna, hem de seyircisine hayran kaldı. Kırmızı Şeytanlar’ın savunmadaki başarılı futbolcusu Nemanja Vidiç, karşılaşma sonrasında FANATİK’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Beşiktaş’ın çok iyi bir takım olduğunu dile getiren Vidiç, “Gerçekten Şampiyonlar Ligi’ne yakışır bir futbol oynadılar. Zorlandığımızı söylemeliyim. Rakibimiz maçın büyük bir bölümünde bizimle başabaş oynadı. Ancak kalitemizi ortaya koyduk ve sahadan galibiyetle ayrıldık. Gerçekten buradan 3 puanla ayrılmak, bizi çok mutlu etti” diye konuştu.

‘Umarım üzülmezler’

Beşiktaş’ın yetenekli ve güçlü oyunculardan kurulu olduğunu belirten Vidiç, “Gruptaki diğer takımların burada çok zorlanacağını düşünüyorum. İstanbul deplasmanını geçtik ve rahatladık. Doğrusunu söylemek gerekirse, İnönü’den çıkmak imkansız gibi! Beşiktaşlı taraftarlar da bir an olsun susmuyorlar. Artık kendi işimize bakacağız. Beşiktaş’a kalan maçlarında başarılar diliyorum. Umuyorum ki bu taraftarlar üzülmez” dedi.​

Yukarı Alt