nuk3r_TR , Ronin , Jggy mucX ya da isteyen biri
mesela her 2 günde ya da haftada 1 gün veya günde 1 videolu ps dersleri verseler nası olur yawf bir sürü sorum var. :mrgreen: Herkesin sorusuna göre acemice bir calısma yapıp üzerinde hemen videolu anlatım yapsalar bizde öğrensek fenamı olur hmm headbang2ft9 Mesela 1-2 resimle gösterilebilecek bişi varsa onu resımlı anlatımda yapabılırız. extrabeerBende yardımcı olabılırım bıraz :?!!! Ama belli kurallar olcak..

Örn;
Herkez Haftada 1 soru sorabilcek.. Cnku herkesın sorularını cvplandırmak ıcın ..
(Talep cok olursa veya az olursa bu sayı değişebilir hmm )

_CaspeR_

Buralıyım
dR.NooB demiş ki:
nuk3r_TR , Ronin , Jggy mucX ya da isteyen biri
mesela her 2 günde ya da haftada 1 gün veya günde 1 videolu ps dersleri verseler nası olur yawf bir sürü sorum var. :mrgreen: Herkesin sorusuna göre acemice bir calısma yapıp üzerinde hemen videolu anlatım yapsalar bizde öğrensek fenamı olur hmm headbang2ft9 Mesela 1-2 resimle gösterilebilecek bişi varsa onu resımlı anlatımda yapabılırız. extrabeerBende yardımcı olabılırım bıraz :?!!! Ama belli kurallar olcak..

Örn;
Herkez Haftada 1 soru sorabilcek.. Cnku herkesın sorularını cvplandırmak ıcın ..
(Talep cok olursa veya az olursa bu sayı değişebilir hmm )

bencede güzel bir fikir ama tabi yapıcak olan kişilere kalmış yapması mesela arkaplan yapımı güzel bişr arkplan nasıl yapılır gösterseler

Jigsaw

Aileden
Dün msndeki gibi olabilir bir de kasmasa. Hmm. Video çekilebilir aslında büyüteç özelliği var camtasianın takip ediyor mouse'u. Olabilirq. :mrgreen:

_CaspeR_

Buralıyım
Jigsaw demiş ki:
Dün msndeki gibi olabilir bir de kasmasa. Hmm. Video çekilebilir aslında büyüteç özelliği var camtasianın takip ediyor mouse'u. Olabilirq. :mrgreen:
ya en önemlisi arkaplan ypaımı bide arkaplan yapmayı bilsem
eskiden resim kesmeyi bilmezdim artık resim filan hiç eksksiz kesiyom artık arkplanda sıra

_CaspeR_

Buralıyım
dR.NooB demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
msnden ps dersleri verilir.. ce....@ :lolmuch: :mrgreen: :lolmuch:
öğretirmisin bana msn veiryitm [email protected] ekle bnei sorna bu yazıyı editlicem hmn bekliyorum sağol

:lol:
dediğin şeyi ben yapamam ama sorun neyse yaz buraya cevaplamaya çalışıyım ama şunu da söleyim unutmaki bende bi amatörüm :lol:

_CaspeR_

Buralıyım
nuk3r_tr demiş ki:
:lol:
dediğin şeyi ben yapamam ama sorun neyse yaz buraya cevaplamaya çalışıyım ama şunu da söleyim unutmaki bende bi amatörüm :lol:

arkaplan nasıl yapılıyo tek onub yapamıyorum yaparsamda çok sade arkaplan olyuor

YAAA bndee resım kesemıommm yaww
kesıom kesmesıne de kestınten sonra onu arka planın ustune koyuyom ama resım kare olarak yapısıoo yanı kesık olarak yapısmıoo
onu nasıl yapıcamm

bu ımzayı yaptım ama kazala oldu yanı unutum gıbı bı seeyy su resmı arka plana nasıl yapıstırcaz kesık olarak bı yardım edınnn plss

SU RESIMLERII kestıktek sonra nasıll kesık olarakk arka plana yapıstırıozz????
dedıgım gıbı resmı kesıomm sonra rutusunu yapıom ama arka plsana koydugum da kare olarak yapısıoo kesık olarak gozukmuyoo bı yardımmm!!!!!

Yukarı Alt