Arkadaşlar belki bu 10 deggre itemler siteye çok koyuldu ama ben hiç video sunu gormedim,bunun icin bu video'yu ve Ksro Job war sizinle paylaşmak istedim, umarım begenirsiniz... Wink

http://www.youtube.com/watch?v=dYm0QBnuRD4&NR=1 ...............Degger items and weapons

http://www.youtube.com/watch?v=0J7YEPSfsk4 ................... KSRO Job WARS

Kesinlikle izlemenizi tavsiye derim. Net olarak video halinde görebilirsiniz

Ben şahsen Bow'a ve garment elbiseye bittim çok güzeller :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Onun altındaki Job war da hic fena sayılmaz extraokk

Raay_jovan
http://img511.imageshack.us/img511/315/raaywk5id5.jpg

GüzeL Çalışma eline sağlık .. extrabeer extraokk
Wizardın stafıı mükemmel olmuş :lolmuch: :lolmuch:
Ksro oyunun zevkını cıkarmaya devam edıo....Bizim torunlarımız gıycek 10 d lerı herhalde...

ewt bence de cok güzel olmus garment bi harika bence

insalah 2 sene soranrada onları giyeriz tabi oyundan bıkmazsak :lolmuch:

hehe ,Bende 4 kere izledim ya bende bowmana bittim sıf onun icin gittim bow char aldım extrabeer extrabeer extrabeer

Ray_jovan demiş ki:
hehe ,Bende 4 kere izledim ya bende bowmana bittim sıf onun icin gittim bow char aldım extrabeer extrabeer extrabeer
Shocked Shocked Delisin sen :mrgreen: Bow gercekten cok hoş ..Elimde durmasını ve bıda ordan cıkmamasını ısterdım :lolmuch: :lolmuch: Şeytan dıo gıt ksro yu ındır al uyelıgını 24 saat pvp ve thief hunter ızLe :mrgreen:

hehehe Valla oyle ben ardaşlar indirmistim bi kere 3 günmü aldı ama Degdi ya çok güzel biraz etrafı turladım bizden bi farklı sey yoktu ama ozaman bize sehirler felan gelmeisti bi tek s 90 vardi işte bide silahlar ama bide beyaz at görmüstüm hersey soru isareti olarka gözüküyordü roc felanda goremedim ben sahsen zaten görememde :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: ama bu videolarda gordugun hersey dogru aynısı çok tatli yapmıslar

dR.NooB demiş ki:
Ray_jovan demiş ki:
Shocked Shocked Delisin sen :mrgreen: Bow gercekten cok hoş ..Elimde durmasını ve bıda ordan cıkmamasını ısterdım :lolmuch: :lolmuch: Şeytan dıo gıt ksro yu ındır al uyelıgını 24 saat pvp ve thief hunter ızLe :mrgreen:
he bide adamlar aşmıs sosunları cogusu +9 du dw önünde çok pvp yapanlar vardi benim anlamdıgım sey neden hemen hemen herkezin elinde sosun var ama bowcular yine konusyordu :lolmuch:

dR.NooB demiş ki:
Adamlar +3 kullanana kufur edıolar galıba :mrgreen: :mrgreen: Nerde bı ksro pvp gorsem +9 sun war Confused sell of earth mı ole bısı war o galıba Confused
ewt aynen ben sahsen +7 aşagısı 76 silahı gormedim ,küfür etmeyi bırak adamı döverler :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt