64+ oyuncarıyla bilinen marvel guildiyle olan savaşımızı kazandık headbang2ft9 64+ wizard a zerkle bi 17k crt koydum adam neye ugradığını şaşırdı :mrgreen: 5vs17 savaştık adamlar ilk basta 6 kişi geldiler ezildikleri için diğer adamlarıda geldi ama adamlar guildlerinin genelini full int doldurmuslar 52 lvl dan aşa adam yoktu bide bizim lvl lara bakın

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kahpehayat demiş ki:
basarılarınızın devamını diler inş jangandaki kaleye türk bayrağını dikmenizi temenni ederim extraokk
guilddekiler Türk değil ^^ international takılıyorum ben^^

kahpehayat demiş ki:
TripMaster demiş ki:
kahpehayat demiş ki:
basarılarınızın devamını diler inş jangandaki kaleye türk bayrağını dikmenizi temenni ederim extraokk
farketmez ama guıldin yanına türk bayrağı koymanı önerieirm
ne yani guılddekiler türk değil die türk bayrağı koymucanmı : D

kahpehayat demiş ki:
TripMaster demiş ki:
kahpehayat demiş ki:
farketmez ama guıldin yanına türk bayrağı koymanı önerieirm
o zaman universal ya da internasyonal bi guild olmaktan çıkar,sıradan bir Türk guildi olur.Yabancıların geneli oyunu bizlerden daha iyi biliyor.Oyunda da parti olarak kasarken Tripmaster'e söylemiştim " oyunu okuyan Türk görmeyeli uzun zaman olmuştu " diye. Tripmaster da oyunu okuyabilen Türk arkadaşlardan... Neyse,konuşmayı sevmem bu konuları,Türk düşmanısın diyorlar sonra Razz

iyi forumlar

Amazon du galiba nick wizard/cleric olduğunu kesin hatırlıyorum :mrgreen: ben yabancılarla İLK konustuğumda nerelisin dedikleri zaman Turkey dediğim zaman bir daha pm atmıyolar sadece küfür vs noob diyorlar bunun nedeni pt de kasarken adam buff pls diyor adam da 4 kişiye basılıyor boş yer yok dediği zaman onun bunun cocuğu yok işte zart zurt bana ne lan buff lan buff basana gibi terimler kullanıyor bilmem farkındamısınız ama yabancılar arasıra Türkçe küfürlerde ediyor.İşte bu arkadasların böyle kelimer kullanmaları yüzünden yabancılar Türklerin hepsini kötü biliyor.

Eski serverdan tanıdık biri vardı sadece pt den mrb mrb derdik Heraya gelmiş baya konustuk nereli olduğumu sorunca Turkey dediğim zaman dediği cümle şuydu: "omg u are first normal turk i have ever talked " tam hatırlamıyorum ama bunun gibi birşeydi.

Yukarı Alt