Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Vestel'den "Vestel All In One PC"

Vestel, özellikle yer sıkıntısı çekenlere yönelik yeni bir ürününü duyurmakta. Yeni üründe bilgisayarın kasası ortadan kalkıyor ve tüm bileşenler, monitörün içinde konumlandırılıyor.

Kasa içindeki tüm parçaların LCD monitörün içine yerleştirildiği Vestel All In One PC, dahili TV kartı sayesinde TV özelliğine de sahip. Sistem Intel'in Atom N270 işlemcisine dayanıyor. Vista Starter işletim sistemi ve 1 GB bellekle gelen sistem, kablosuz klavye ve fareyle yönetiliyor. Kullanıcı dilerse tüm sistemi duvara monte etme şansına da sahip. Vestel All In One PC, depolama için 160 GB kapasiteli bir sabit disk içeriyor. Dış dünyaya açılmak için ethernet ve 4 adet USB bağlantılı bulunduran sistemin hoparlörleri de dahili.

bu ozelliklere bence vista starter felan kasar pc' yi xp en iyisi bilgisayar iyi hoşta laptop varken bunlar ilgi gormez derim ben fazla sistemi de dusuk zaten masaustuler sistem yuksek ve dayanıklı diye kullanılıyor. fazla tutar diyemiyeceğim zaten uçuk bir fiyata satarlar bunları.

BarbaroS demiş ki:
Ben de geçen gün Vestel'in kataloğunda görünce şaşırdım.Fakat şimdilik işlemci,ram vs. düşüklüğünden fazla ilgi gösterileceğini sanmıyorum
~ Edit : Kardeşimin üyeliğinden yazmışım yanlışlıkla bunla yazacağıma sorry :thumbsup:

KB24 demiş ki:
bu ozelliklere bence vista starter felan kasar pc' yi xp en iyisi bilgisayar iyi hoşta laptop varken bunlar ilgi gormez derim ben fazla sistemi de dusuk zaten masaustuler sistem yuksek ve dayanıklı diye kullanılıyor. fazla tutar diyemiyeceğim zaten uçuk bir fiyata satarlar bunları.
Fiyatı 799 TL'ydi sanırım yanlış hatırlamıyorsam ama yine de bu sistemle fazla ilgi görmez

Yukarı Alt