yha uranüste bowcum var biraz kestikten sonra yaklaşık yarım saat sonra felan tam sarı çektiğimde versiyon felan dior beni oyundan atıyor bunun sebebi ne olabilir bugünden beri bıktım gire çıka.. oyun versiyon attıda client atmıyor mu yoksa loader la giriyorum onunla bi alakası varmı (client değiştirmiştik yha)... versiyonum 1.204 bu arada.... teşekkürler

hat şu şekilde

this is incorrect file version
please, reinstall the silkroad online game client.
(confirm) :D yan çara da bu nu verdide yazıyım hemen dedim

:D:D:D haklısın yaklaşık 2 saat te girdim eventa girdim 73 lwl çarı 45 lwl moblara attı sonrada yukarıdaki hatayı verdi gelde pre al nedir bu joymaxden çektiğimiz yha:((

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????*???

evet sorunun nedeni çarına silk attırmayanlara joymax bu belayı sarıyormuş 2 3 saatte bi bu hatayı veriyormuş ve böylece preye teşvik ediyormuş.. patlayana kadar devam elbet bi gün bu oyununda havası sönecek
~illegalci~

silk yukledıgın dakikada geçiyor o hata. bana da sureklı verıyordu sp kastıgım ezık chara. silk yukledım bidaha vermedi :wink1:

İnternet gittiği zaman baktım dc verdi, internet yerindeyken durup duruken attı bu hatayı verdi :?

Joymax kafasına göre atınca veriyor bu hatayı sen çık preliler girsin demek istiyo :D

bangez demiş ki:
silk yukledıgın dakikada geçiyor o hata. bana da sureklı verıyordu sp kastıgım ezık chara. silk yukledım bidaha vermedi :wink1:
alakası yok arkadaşım 150 silk yükledim illegal program kullandıgımda bazen bu hatayı veriyordu. sorun kesinlikle illegal program kullanmada.

Yukarı Alt