Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yok kuzum ben sana değil genelde belirttim zati Playboy'a boynum kıldan ince mucX :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sw1ss demiş ki:
Okan abi Playboy veliahtı seçerken bi kapışma falan olsa :P :twisted:

ps: Aklıma masaya koy kapıştıralım der gibi geldi :mrgreen: :twisted:
Playboy dediğin öyle tombaladan çekilmez güzelim doğuştan bir yetenektir rahat ol sen 3 yıl sonraki Playboy bile şu anda tarafımdan takipte ve yetiştiriliyor 8)

extraloob demiş ki:
sw1ss demiş ki:
Okan abi Playboy veliahtı seçerken bi kapışma falan olsa :P :twisted:

ps: Aklıma masaya koy kapıştıralım der gibi geldi :mrgreen: :twisted:
Playboy dediğin öyle tombaladan çekilmez güzelim doğuştan bir yetenektir rahat ol sen 3 yıl sonraki Playboy bile şu anda tarafımdan takipte ve yetiştiriliyor 8)
Beni seç,beni seç..beni seç,beni seç :P :mrgreen:

Avatarı güzel olmuş imzayı değiştirmesini istiyorum yeni playboyun :P
kamasanka ustası olması lazım paris hariç diğer playboylar japon hatun hastasıydı sanırım bu yöndede gelişsin. :P
Yada kendi sanatını yaratsın :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sw1ss demiş ki:
Avatarı güzel olmuş imzayı değiştirmesini istiyorum yeni playboyun :P
kamasanka ustası olması lazım paris hariç diğer playboylar japon hatun hastasıydı sanırım bu yöndede gelişsin. :P
Yada kendi sanatını yaratsın :twisted:
zuahahahha mucX canımcım gece gece o kadar yoğun ve meşgulken bana yeni villamda biramı yudumlarken kahkahalar attırdın ya öpüyorum gözlerinden seni canımcım zuahahaha hentai rulezzz hemen akabinde bai ling yeahhh baby philipino da rullll derim :twisted: :mrgreen: :headbang: :beer: :starving: :santa:

Hayallar birgun gerçek olacak...lakin fenerbahçenin türkeyi kupasını alması kadar zor ^^

Prada

Kim Kardashian'ı dunyanın en güzel hatununa değişmem.. Zaten yeni imzam ve avatarım yapım aşamasında şu an ama merak etmeyin yine %90 ölçüde Kim Kardashian içerikli olacak :wink1:

CoupeR demiş ki:
Kim Kardashian'ı dunyanın en güzel hatununa değişmem.. Zaten yeni imzam ve avatarım yapım aşamasında şu an ama merak etmeyin yine %90 ölçüde Kim Kardashian içerikli olacak :wink1:
Poposu büyük + sex tape var annesine playboy çekimlerinde tavsiye veren birisi.Tasarımcı diyolar ama bence poposunu yüksekte tutmak için çalışmaları var :P
Şu anki avatarın kral yapma bence.Yada ass yaparsan kardashianın yap :twisted: :twisted:

sw1ss demiş ki:
CoupeR demiş ki:
Poposu büyük + sex tape var annesine playboy çekimlerinde tavsiye veren birisi.Tasarımcı diyolar ama bence poposunu yüksekte tutmak için çalışmaları var :P
Şu anki avatarın kral yapma bence.Yada ass yaparsan kardashianın yap :twisted: :twisted:
oldu J.Jameson... :mrgreen:

Yıllıkmı Yapılıyor yoksa 5 senede birmi
bu arada yeni playboy hayirli olsun

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
avatarın yerine gelecek avatar bunu doldurmalı hacım bencede çok dikkat et bu süppoooo ^^

Yukarı Alt