Bildiginiz üzere abim askere gitti ve charlar bana kaldı.ben de abime yakışır bi veliaht olmaya çalışıyorum ve bu çalışmalarımdan birisi de bu :beer:

ps:Abime hayırlı teskereler,herkese iyi oyunlar :byes:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hoyytt abini süppoo adamdı gelince koşa koşa ilk işi aç gibi siteyi açmak olacak ona giderken charını alıp birazcık yardımım dokunduysa ne mutlu bana veliahtı'da canavarmışhoşgeldin kuzum birşeye ihtiyacı olursa abinin ben buradayım pm atman yeterlidir :muck: :kalp:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Tebrikler, abinin aklı burda kalmayacak gurbet ellerde .. Sağlam kardeş yetiştirmiş :lol:

heyt ne ara kestin be onu ben görmedim xD Mehmet iyi çocuktur abisi gibi saygılı ve dürüst :kalp: gz bu arada :mrgreen:
PS : akşam pt ye devam edelim, DeseR 92 olacak :P

ErdiDemiral demiş ki:
heyt ne ara kestin be onu ben görmedim xD Mehmet iyi çocuktur abisi gibi saygılı ve dürüst :kalp: gz bu arada :mrgreen:
PS : akşam pt ye devam edelim, DeseR 92 olacak :P

saol erdicigim :lol: sen o ara uyuyodun görmemen dogaldır.

ps:pt aynen devam. :dance: söyledigin vatandası almıcaz bugün .

extraloob demiş ki:
hoyytt abini süppoo adamdı gelince koşa koşa ilk işi aç gibi siteyi açmak olacak ona giderken charını alıp birazcık yardımım dokunduysa ne mutlu bana veliahtı'da canavarmışhoşgeldin kuzum birşeye ihtiyacı olursa abinin ben buradayım pm atman yeterlidir :muck: :kalp:

teşekkürler okan bey :) herşey için teşekkürler :muck:

Saltanat biçimi abiden kardeşe gecmenin örneği sen oyunu boş ver sınav a çalıs abin bahsetti bana hedefin büyükmüş :D

execuTe demiş ki:
Saltanat biçimi abiden kardeşe gecmenin örneği sen oyunu boş ver sınav a çalıs abin bahsetti bana hedefin büyükmüş :D

çok büyük cihan çok :beer: çalışmalarım son sürat sürüyo 19 hazirana kadar oyunu sallamıyom zaten sınav en önemlisi inş en iyisini yapıcaz :thumbsup:

TillDoomsDAY demiş ki:
execuTe demiş ki:

çok büyük cihan çok :beer: çalışmalarım son sürat sürüyo 19 hazirana kadar oyunu sallamıyom zaten sınav en önemlisi inş en iyisini yapıcaz :thumbsup:

bendede ole hedef ktü inş hayırlısı olur :beer:

execuTe demiş ki:
TillDoomsDAY demiş ki:
execuTe demiş ki:

bendede ole hedef ktü inş hayırlısı olur :beer:

izmir 9 eylül benimki de :dance: inş ikisi de olur :kalp:

Yukarı Alt