Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Bazı Arkadaşların İsteği Üzerine Konu Açmııcam Artık..Herkes Gibi Konulara Teşekkürler Yazmak En Uygunu..

Morwena

Buralıyım
harbi hacım senin verdiğin prog. yardımlar insanlığın yeter ...

Yok Yok Boşver Böyle Daha iyi Olur..
Ben Forumda Silinen Msjların yerine getirilebilmesi için gece gündüz konu açıorum Karşılaştığım Tavra BAK Gidin Bakın Bakalım Büyük Sitelere Kim Böyle Konu Açılmasından Şikayetçi Oluo Bi Araştırın..
Neyse Size ii geceLer Artık "teşekkürler" zamanı :lol:

kendine gel kardeşim içinde olduğun tutum yalnış bence hele hele bu tür konular açmak sana hiç yakışmıyor,ben yakıştıramadım bilmiyorum sen ne düşünüyorsun.umarım kendine çeki düzen verirsin Allah yardımcın olsun.

Kartezyen olayları çok büyütmeye gerek yok , adamlar sana tek topic altında topla ki kirlilik olmasın konu bozulmasın demek istiyor , herkesin düşünceleri aynı olmayabilir , farklı düşünceleri de kaale alıp mantıklıysa uygulamak gerekebilir.O konuda da hiç hoş olmayan sözler kullanıldı , bir daha olmaması dileğiyle...

Yinede Desteğiniz İçin Teşekkürler Ama Dediğim Gibi Sitemize Üye Toplamak İçin Konuların Tek Topic halinde değilde tek tek açılması Lazım..

kartezyen çok alıngan bir yapıya sahipsin. evet, ben de bir başlık altında aç dedim ama sen hemen şahlandın ve sert bir şekilde tepki gösterdin. sana kimse konu açma demedi sonuçta. sadece bir öneride bulunduk.

Chauncey demiş ki:
kartezyen çok alıngan bir yapıya sahipsin. evet, ben de bir başlık altında aç dedim ama sen hemen şahlandın ve sert bir şekilde tepki gösterdin. sana kimse konu açma demedi sonuçta. sadece bir öneride bulunduk.
Valla Yapım Bu..Zaten Sinirliydim Bugün Genede Kusura Bakmayın

KartezyeNX demiş ki:
Chauncey demiş ki:
ya yapı mapı bir kenara bırakta hem hepsinin bir konuda olması daha iyi olur. sonuçta sen her gün 1-2 sayfa konu açıyorsun ve hepsi geride kalıyor. açıkçası kimse de bakmıyor, bu senin için daha kötü. Wink

Chauncey demiş ki:
KartezyeNX demiş ki:
Chauncey demiş ki:
ya yapı mapı bir kenara bırakta hem hepsinin bir konuda olması daha iyi olur. sonuçta sen her gün 1-2 sayfa konu açıyorsun ve hepsi geride kalıyor. açıkçası kimse de bakmıyor, bu senin için daha kötü. Wink
Ben Herkes Baksın seçsin beğensin diye değil, arayanlar için açıorum

KartezyeNX demiş ki:
Ben Herkes Baksın seçsin beğensin diye değil, arayanlar için açıorum
arayanlar zaten sitedeki arama butonundan bulabilir. ki buradan arayacağına gider google'a yazar kanımca. Wink

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt