Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BrendiBelle demiş ki:
Wuhuuuu bro resimlerden mükemmel bir tatil geçirdiğin anlaşılıyor.Zaten çok güzel bir hotel e gitmişsin ve eğlencenin dibine vurmuşsun summer1: nese: bir arada ben kaçcam ama ne zaman işte onu bilmiyorum :dance: :santa:

kaç bro kaç tatil iyidir candır :muck:

Abi mekanı çektin sandım zaten 4. resimden sonra ekranı direk kaydırdım aşşa bende demiştim 4. resme kadar allah allah okan abi bu sefer öyle resimler çekmemiş bi baktım hepsi ortaya çıktı :D

extraloob demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
Wuhuuuu bro resimlerden mükemmel bir tatil geçirdiğin anlaşılıyor.Zaten çok güzel bir hotel e gitmişsin ve eğlencenin dibine vurmuşsun summer1: nese: bir arada ben kaçcam ama ne zaman işte onu bilmiyorum :dance: :santa:

kaç bro kaç tatil iyidir candır :muck:
Su resimlerdekiler nedir abicim hepsi gobekli selulitli summer7: summer7:
Tanga falan nedir bilmiyorlar galiba makara: makara:

Bu konudanda anlıyoruzki forum kadına aç :starving: Hocam iyi geçirmişsindir umarım tatilini fakat senden beklemezdim. Tamam her erkek kadın isterde resim çekip foruma koyucak kadar değil daral: Tamam sro insanları abazalığa sürüklerde lütfen :think: Neyse Okan hala sana karşı bi sevgi ve saygım var ama bu çok düşürdü be gözümde, en azından bir numara olarak gördüğüm forum sitesi budur artık. Çünkü http://www.d*km**.org u adam sanırdım :) ve forum sahiplerinin en yakışıklısı, hayata bağlı olanı, akıllı olanı seni görüyorum. Herkese kolay gelsin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tolga2707 demiş ki:
Bu konudanda anlıyoruzki forum kadına aç :starving: Hocam iyi geçirmişsindir umarım tatilini fakat senden beklemezdim. Tamam her erkek kadın isterde resim çekip foruma koyucak kadar değil daral: Tamam sro insanları abazalığa sürüklerde lütfen :think: Neyse Okan hala sana karşı bi sevgi ve saygım var ama bu çok düşürdü be gözümde, en azından bir numara olarak gördüğüm forum sitesi budur artık. Çünkü http://www.d*km**.org u adam sanırdım :) ve forum sahiplerinin en yakışıklısı, hayata bağlı olanı, akıllı olanı seni görüyorum. Herkese kolay gelsin

yaş kaç kuzum ?

extraloob demiş ki:
tolga2707 demiş ki:

yaş kaç kuzum ?
nvm :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne yapsam sansasyonel oluyor duyanda redtube-tube8-xhamster kendi kendisine oluştu sanacak makara:

Takımı
Besiktas
Okan abi herşey iyi güzel eğlenmişsin kıskanmadım değilde...

Yaşlanmışsın be usta.. :oldie:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Spyware demiş ki:

uçan kafa atarım sana tospa fotolarda öyle çıkıyor gel hemen buluşalım bu yazdığını sildiririm sana ahahaha en fazla 24 gösteriyorum :dance:

extraloob demiş ki:
Spyware demiş ki:

uçan kafa atarım sana tospa fotolarda öyle çıkıyor gel hemen buluşalım bu yazdığını sildiririm sana ahahaha en fazla 24 gösteriyorum :dance:
Okan abiye yaşlandı demeyin sakın :lol: 24 fazla dedin okan abi 20 gibi gösteriyorsun. :mrgreen:

Yukarı Alt