Windy

ohh yaptın tatilinide işler birikmiştir,güzel tatil yapmışsın ama extra makara: çalışmaktan başımı kaldırınca antalya laraya kaçıyorum yokum anacım 1-2 hafta özleyin benide summer3: makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WindTalker demiş ki:
ohh yaptın tatilinide işler birikmiştir,güzel tatil yapmışsın ama extra makara: çalışmaktan başımı kaldırınca antalya laraya kaçıyorum yokum anacım 1-2 hafta özleyin benide summer3: makara:

off bro tam yerine gidiyorsun lara antalyalı yerli halk kaynıyor ve hepsi ... :twisted:

Yukardaki resimlerin tatilini anlattığını varsayarsak müze gezen turist gibi hep resim çekerek geçirmişsin tatilini.7 gün böyle geçti deme sakın gülerim.Aktivitelerini icraatlarınıda görmek istiyoruz. :kalp:

ps : otelin barını çok merak ettim bi görebilseydik keşke :cry:

turana bende gitmiştim 2008 de abi en son barmen mehmetti yine o mu ? :lol:
Cemal diye bir animatörde vardı summer6:

Fre3sTyLe demiş ki:
Biz eğlencemize bakıyoruz beyler.Öyle giyindiğine göre o bayanların foto çekildiklerinden rahatsız olduğunu sanmıyorum. Zaten çıplak gözle görüyorsun onları ?
haşemaylamı güneşlensinler yani?

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
ayarvermeyegeldim demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Biz eğlencemize bakıyoruz beyler.Öyle giyindiğine göre o bayanların foto çekildiklerinden rahatsız olduğunu sanmıyorum. Zaten çıplak gözle görüyorsun onları ?
haşemaylamı güneşlensinler yani?
Senin attığın mesajda ki kafa yapına bakılırsa ; güneşlenmelerine ne gerek var diye düşünmen lazımdı , şaşırdım.

Yukarı Alt