Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Ve tatil biter extra yuvasına döner...

Antalya Side-Manavgat arasında Turan Prince World Hotel'de tatildeydim belki fark etmişsinizdir 7 gündür yokum sitede. Güzel bir stres attım rahatladım eğlendim yüzdüm ve geri geldim insanın evi gibisi yok gerçekten uçakla yolculuk yaptım rahat gidiş-geliş oldu fena yanıyor ama Antalya. Otelde %99 Russian gerisi Türkish doluydu bu bağlamda rezil bir durumda hepsi motor hepsi çatlat tarzda hatunlardı alıp götürüyorsun fifileyip bırakıyorsun öyle bir döngüye girilmiş kuku bu kadar da ucuz olmamalı 1 tane ingiliz buldum nasıl yapıştım görseniz hatun derdimi iyi anladı ama ehehehee :mrgreen:

Tesis : kusursuz.
Yemek : kusursuz.
Eğlence : kusursuz.
Ulaşım : sorunsuz.

Açıkcası çok kaliteli bir otelde konakladım bu bağlamda bayağı eğlendiriyorlar insanı içki manyağı oldum diyebiliriz 7 günde 4 kilo aldım hemen fitness ve yüzmeye devam ediyorum ancak 1 ayda veririm bu yağları makara:

Special thx to http://www.turanprince.com.tr/TURANPRINCE/TR/INDEX/ :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
- Resim Silinmiş. Puaahahaha şimdi farkettim çocuk açıyor kadının donu :d

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Josephine demiş ki:
extraloob demiş ki:
Josephine demiş ki:

çocuk hatunun kıçını açıyor ya işte onu komple indirdi lakin ben yakalayamadım müthişti eheheheh makara:
:lol:
Çok güzel bir tatil geçirmişsin abi,alkole doymuşsundur (:

sorma yaa şu mavi şey varya kokteyl o ruslar yaptırıyorlardı barmenlerle kanka oldum zati çocuklar tanıyorlar günde 20 tane kokteyl içen tek adam bendim her rengini yapıyorlardı ahahaha cin-vodka-likor-konyak ve diğer kokteyl suları var içerisinde deli makara keyfli bir içkiydi walla doydum ve alkolü bıraktım ramazan sonrasına kadar içmeyeceğim bünye biraz dinlensin maymun ettim bedeni bu kadar da hor kullanılmaz ki :P

Aphrodisias demiş ki:
Nerde yaptın abi tatili :)
Antalya - Side 8)

2.resim fevkaladenin fevkinde Okan abicim :kalp: çok fena çıkmışsın orada bayıldım . Yani derler ya kız olsam ilk sana :P
Ps: Mekanda ok iyiymiş. Heleki rus kızları :mrgreen: geçen sene Marmaris'te denk gelmişti bitanesi o gece eve zor gitmiştim :lol: :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CherryBrandy demiş ki:
2.resim fevkaladenin fevkinde Okan abicim :kalp: çok fena çıkmışsın orada bayıldım . Yani derler ya kız olsam ilk sana :P
Ps: Mekanda ok iyiymiş. Heleki rus kızları :mrgreen: geçen sene Marmaris'te denk gelmişti bitanesi o gece eve zor gitmiştim :lol: :twisted:

merci canım merci :kalp:

Ps : fotojenik değilimdir güzel çirkin ayırım yapmadan koydum canlı kanlı görseniz daha çok hayran olursunuz bana o derece karizmayımdır 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu tesiste bayan olmadan kalınamaz diyor hacım :P hatunla mı gittin ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
bu tesiste bayan olmadan kalınamaz diyor hacım :P hatunla mı gittin ^^

hatunla tatile mi gidilir kuzum aman diyorum siz siz olun sakın bir hatunla tatile gitmeyin 1 pussy mi 10 pussy mi :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
ee nasıl girdin o zaman :P

para her kapıyı açıyor bromance ahahahaaa makara:

bu fotolardakilerin alayı rus ve gece hepsi otelin diskosuna geçiyorlar sonrasında da oynarken kaldırıyorsun dilediğini bir nevi pussy bazaar :P

Gezdinmi Antalyayı abi bende geçen p.tesi gittim tatile köprülü kanyon da rafting yapmadan - düden şelalesine gitmeden dönülmez antalyadan onu öğrendim umarım sende gitmişsindir :headbang: :headbang:

Gecen hafta antalyadaydım,yine haberimiz olmadı tatile cıktıgından...Gecen yılda aynısını yaptın abi yaa.. summer2: summer4: summer7:

Yukarı Alt