1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ve silkroada son....

1. LADRE

LADRE Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makinist
    son elımde kalan 2 carıda sattıktan sonra sılkroad hayatıma son verıyorum.Sebebını sorarsanız cok basıt.. joymax :roll: .Gercekten cok ıyı bı oyun yapmıslardı fakat her gecen gun batırdılar ve son yapılan rollback vs kendılerını ıyıce kuculttu , oyundakı carlar arası balans cok kotu oldu hepsının ustune lagta eklenınce amacından cıktı artık bır oyunu ınsanlar eglence ıcın oynar eglence ıcın oynadıgın bırseyde sınır kupu oluyosan demekkı artık bıtırme vaktı gelmıstır.3,5 senede ii musterılerı arasındaydım joymaxın 13 max lvl car kastım 3500-4000tl cıvarı sılk ucretı odedım neyse 3,5 senelık eglence ıcın normal bunlar dedım ama sonunda benıde cıldırttı. Ve bır musterısını daha kaybettı. Artık 25eylulde acılacak aion gelecek arkadaslar olursa gorusuruz nıck:LordErTaN olacak.. :uyku:

2. wolFzn

wolFzn Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Son derece haklısın ya. Ama bırakamıyorum illeti. :confused1: :cry:

3. BaZinGa

BaZinGa Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aion cidden güzel yapılmış. herkes aion paralı diyor ama bakarsan srodan daha ucuza geliyor. aion için bot cıkar mı cıkmaz mı bılmıyorum şimdilik bi süre çıkmar zevkli olur değişik bir oyun değişik ortam kaliteli grafikler. özellikle o karakter yaratma ekranında saatlerce oyalanabilirim sıkılmadan :):)

4. LADRE

LADRE Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    makinist
    emin ol güya ''free'' oyun silkroaddan kat kat ucuz :thumbsup:

5. BaZinGa

BaZinGa Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ezik charın presi bugun saat 4 gibi dolacak ama 2 gundur traffic veriyor chara. ayrıca dun aksam saat 7 den beri girmedi oyuna. ne zmn girer bilmiyorum girse premium acıcam tekrar fakat bu sefer de traffic verır diye cekınıyorum. oyun bi garip oldu. sinir yapıyo insanda feci şekilde

6. WosT

WosT Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aion online güzel olacağa benziyor grafiklerine bakılırsa.Joymax kendi kendini bitiriyor.

7. pacaveli

pacaveli Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en iyisini yapmışsın eski silkroad yok oyunu rezil ettiler inanılmaz derecede küçük düşürdüler kendilerini.. pay to play olursa oyunda adaletsizlik olmaz çoluk çocuk olmaz girme sorunu olmaz çok daha iyi olur yani bende oynamayı düşünüyom gelsin hele bi bakıcaz