Bence haksızsınız Q7 Beşiktaşta cidden iş yapar,istenilen adam sonunda alındı.
Bu fenerbahçe'ye Ronaldinho'nun gelmesi gibi birşeydir.

Helal olsun (:

Wax Whine demiş ki:
DaRKWaTcH demiş ki:
Bro şimdi haberlerde söyledi.Gelmiş diye.Sonrada dedi. Şu adamı bir tanıyalım.Bir video gösterdiler adamın bir tane çalım atıp bir class hareket yapıp attığı gol yok hep beleş hep bal.Yok defansa çarpıp ters köşeye gitmiş. 2 kişi bomboş karşı karşıya kalmış pas alıp gol atmış vs.
Bir özgeçmiş anlattı kim aldıysa elinde patlamış.2 kere anlaşma sağladığı spor kulübü olmamış.
Ben size baştan söylüyorum kimsenin transfer'ini kötülemiyorum ama Beşiktaş futbolcu değil sadece isim aldı.Beşiktaş'a yazık olacak bence..
Q7 mi çalım atamamış, gol atamamış, hep bala? Sen bu yorumu yaptığına göre ya q7 maçı izlememişsin, ya da futboldan anlamıyosun dostum. Adamdaki teknik yetenek çok yüksek, şut özelliği çok yüksek adam her maç klas hareketler sergiliyor.
Ya niye yorum atma gereği duyuyorsun quaresmayı tanımayan birine :mrgreen:

Hayırlı olsun çok sevindim. Türk takımları güzel transferler yapıyorlar çok seviniyorum vallahi. :santa:

Sonunda geldi şopar sırada kim var acaba.

Bu arada Bursa'dan gol haberi mi var ? 2-2 mi ?

Apollon demiş ki:
İŞTE Q7'NİN LİSTESİ

Yılda 4.5 milyon Euro...
-Ayrıca uluslararası bir bankadan da teminat mektubu.
-Her sezon için tam 10 adet, Portekiz`e gidiş-dönüş business class uçak bileti...
-Merkezi yerde, lüks bir dubleks ev... Kesinlikle deniz manzaralı olmalı
-Süper lüks bir araba. Markasını ve modelini Portekizli futbolcu belirleyecek
-Evdeki hizmetlilerin ücretlerini de, Beşiktaş Kulübü karşılamalı

8O

http://fanatik.ekolay.net/Be%C5%9Fikta%C5%9F-Pop-y%C4%B1ld%C4%B1z%C4%B1-gibi!_3_Detail_33_180083.htm
Değmez :byes:

aids

Dün Face'de Carew'i gördüm düşündüm böyle bi adam bir daha gelmez beşiktaşa diye işte Karşımızda Q7, Helal olsun alana, Çekemeyen bazı arkadaşlarımız da Lig başlaynca görücektir neyin ne olduğunu :wink1:

Yukarı Alt